Pogledaj jedan post
Old 28.11.2008., 23:15   #4
privatne skole uzimaju novac a ucenicima poklanjanju dobre ocjene, znam jer sam u privatnoj srdnjoj skoli...a kada bzdem dosla na faks nemam pojma koliko cu zaostajat naime nema nijedne privatne skole unutar TOP 10 u RH

Mama i tata su uzalud bacili novac skoro 120 000 kuna ce kostati a ravnateljica neka pohlepna, profesori svi u sluzbi upisa 4,5....nema padova razreda, nema popravnoga...ako mi ne odgovara 1 izborni lako se u tijeku polugodista prebacim na neki drugi, japanski, retorika, govornistvo...itd...samo da slucajno ne bih imao problema i dobio 4,ili ne daj Boze 3....kod nas je opca kultura nikakva ...kolege ne znaju glavni grad Ceske...ne znaju razlomke....lektira se sa neta skine i to je za 4...za upis se i ne gleda matematika....nego hrv, njem ili eng, glazbeni likovni...bezveze...nista i ne pisemo...samo se pojavimo i imamo 4...zali Boze faksa na koji ja dodem...skola mi je katastrofa

unatoc poremecajima drzite se drzavnih skola, ako premijerove kceri mogu u drzavnu, tada svi mozemo...krizaniceva, MIOC, salata...a ove privatne katastrofa....brojni nisu ni trgovacku zavrsit

pozdrav ako imate pitanja javite
Linkivana is offline  
Odgovori s citatom