Pogledaj jedan post
Old 19.09.2011., 10:07   #11
Quote:
El supremo kaže: Pogledaj post
Baš nedavno zamolio Polikliniku za savjetovanje po pitanju djeteta, odnosa s bivšom i sl. u svrhu dobrobiti djeteta, no njihova socijalna radnica mi je odgovorila da oni to ne čine (jedino omogućuju psihološku pomoć djetetu) i uputila na CZSS!
Ja sam vodila kćer , i isto nas je socijalna prijavila CZSSU.

Otišle smo na razgovor i sve je bilo OK.

Jedino što ni meni nije jasno zašto se sa djetetom pila o problemima ,na koje ono možda i ne misli više, a roditelj koji je uzrokovao sve to , blaženo uživa u svome miru i novom životu , i baš ih briga .
Umjesto da sa njim netko porazgovara i njega pošalje nekuda da mu se objasne neke stvari , kad pretjera .(Kod mene se radilo o tome da je otac zaboravio na djecu nakon rastave , nikada im nije pokazao gdje živi , povremeno bi i h odveo u kafić i onda im prao mozak).

Ponekad ju je i on odvodio , i nitko ga ništa nije pitao .

Prestala sam odlaziti sa malom nakon godinu dana pilanja po istom - i zanimalo me da li će me netko kontaktirati , jer smo imale jako gadnu situaciju.
Nitko nikada nije pitao telefonom ili pismeno ,što je sa našim djetetom, bile smo tamo godinu dana prvo opservacija , pa svaki tjedan , pa svaka 2, na kraju jednom mjesečno...
sama45 is offline  
Odgovori s citatom