Pogledaj jedan post
Old 22.03.2012., 20:28   #100
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Ne čini mi se da bi baš mogla biti najobjektivnija, nego prije na strani poznate mame.
Meni se lini prije da bi ravnateljica ako se već priklanja nekoj strani prije priklonila policiji, osim ako taj brat i sestra nisu neke face. Jer nije baš pametno se bost sa rogatima.

Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post

A meni kao zakonita i opravdana primjena policijskih ovlasti prema počinitelju više prekršaja.
Koje su to prekršaje počinili? Nabroji? I nemoj sada izmišljat događaje priji su se u tvoj mašti dogodili prije početka priče, poslije priče i za vrijeme priče.
Osloni se samo na svjedočanstva prisutnih, a ne neke svoje izmišljene verzije događaje tebe koji ni nisi bio tamo, a koje nisu u skladu sa svjedočenjem prisutnih.
INaravno, opet smo kod tog policijskog odbijanja idetifikacije, ti si deklarativno za to da policajci pokažu značke, ali kada u kokretnoj situaciji policajci odbiju učiniti ono što ih zakon obvezuje, onda je po tebi sve to u redu, po propisu i zakonu!

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
naravno
pa i ako netko policajcu odvali smar ili ga pikne nozem, bilo bi liejpo od njega da ne odjekuje jako i da ne krvari posvuda
jer je posao policije brinuti se za dobrobit djece, pa makar im roditelji prekjucer sisli s brda
duznost roditelja je da gaze preko cijelog grada i leseva, samo da svoje cedo na najudobniji nacin smjeste
PO tebi je svaki građanin koji pristojno pokušava komunicirati sa policajcem seljačina koja je jučer sišla s brda i koja gazi preko leševa svoje djece. Ma bravo, svaka čast. Kad vidiš policajca odmah klekni i moli za milost, inače ako ostaneš uspravne glave i obratiš se kulturno policajcu smatrat će se da si ga agresivac i ubojica policajaca (ubod nožem policajca, kako ti kažeš)

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
je, potrebno je!!
mjere prisile si je ovaj pocinitelj sam izazvao, kako svojim ponasanjem pred svojom djecom, tako i pokusajem da se udalji, a onda i pokusajem da izazove sablazan i paniku vristanjem kad je dobio lisice na ruke
a ti razmisli kako takav roditelj utice na dijete i kakav je primjer za bilo sto u zivotu
da sam ja bio policajac, smjestio bi mu vrh tonfe u bubreg, tako da bi za tri dana tek bio u stanju propistati

svi mi trebamo nauciti preuzimati odgovornost za svoje postupke i prestati traziti sve moguce i nemoguce razloge zasto bi bili izuzetak
i gradani i politicari i policija
i svi bi trebai dobiti po zasluzi kad negdje zajebemo, kao pravilo , a ne kao izuzetak
Kakvim ponašanjem je to zaslužio da ga se fizički napadne i uhiti? Zato jer se odazvao na poziv policajca da se uključi u raspravu oko parkiranja?

Ja mislim da bi policajci trebali prestati biti iznad zakona i postati podložni zakonu kao i svi mi ostali smrtnici. Trebali bi postati odgovorni, a to neće sigurno postati sami od sebe, nego bi država, provenstveno sudovi trebali kažnjavati svako nezakonitito ponašanje policajca.

Zadnje uređivanje Katrin : 22.03.2012. at 22:27.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom Received Warning