Pogledaj jedan post
Old 19.11.2013., 23:54   #13
Quote:
swap kaže: Pogledaj post
Hvala na uvredi, ali nism se bas nesto uzrujala, jer ti mozda ne znas sto je novinarski posao u ratu.
kakvoj uvredi, gdje ja tebe vrijeđam?

Quote:
swap kaže: Pogledaj post
Glavasevic je odradio odlican posao ratnog reportera, procitaj malo Hemingveja, pa onda sudi o tome kako radi ratni reporter. Glavasevica je rat zatekao, nije u njega uletio, ali je nakon toga zauzeo stav, sto je normalno. Nema covjeka bez stava kad mu rade o glavi, sve ostalo je laz.


Ono sto znam da su Glavasevicevi izvjestaji bili skinuti sa Hrvatskog Radija, pa ih je samo prenosio Radio 101, a to je lokalna stanica.
To su bile jedine vijesti o Vukovaru u Zgb, samo sto je Radio 101 prenosio, i to citani tekst telefonom, sa sumom i prekidima, mislim da je bilo svaki dan oko 11h. Ja i moje drustvo smo to slusali svaki dan.
I sjecam se prekida svih info negdje 17.11. kada se nije znalo sto se desava, da li je ostalo jos tel. signala u bolnici iz koje se javljao,
itd, itd. U sjecanju mi je jeza i tjeskoba, i ocaj sto nitko nista ne poduzima.

Ja ti prenosim cega se ja sjecam, a ne sto sam googlala, ti nemoras vjerovat, mozes vredjat, pljuvat itd, itd.
da, i? kakve sve ovo veze ima s time da je taj čovjek danas "nekima" dokaz da je Franjo prodao Vukovar? jer Glavašević je danas 30% ratni novinar koji je ubijen,a 70% je "onaj koji je u eter optužio državni vrh za izdaju".

pa daj ti sad objasni što je on u tim trenutcima znao, na temelju kojih činjenica je sastavio i pročitao svoju "optužnicu"? na temelju nikakvih, bio je ljut, bjesan, očajan, mislio je da se može pomoći. i ništa više od toga.
Umjesto da Glavašević bude 100% novinarski junak koji je mučki ubijen zato jer je puštao svoj glas u eter, on je danas dokaz tobožnje prodaje Vukovara. a najmanje je on kriv za to. u tome je bit. njegovo ime se razvlači danas većinom iz tih razloga, nema teme o Vukovaru (ne samo na ovom forumu), a da netko ne pejsta tu "optužnicu"
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom