Pogledaj jedan post
Old 03.07.2017., 11:29   #7850
Koliko traje pripagodba bebe na promjenu adaptiranog?
Beba je stara mjesec i pol, prvih dva tjedna je bila dojena nakon toga na adaptiranom Aptamil pre, imali smo bas probleme sa stolicom. Kakao je brabonjke, naprezao se kad je prdio, kad je kako tiskao da je nekad i plakao. Bilo je dana kad je stolica bila sasvim oke, kasasta zlatno zuta, ali dan poslije opet isto ili brabonjci ili onak ko glinasta masa. Nakon pregleda kod pedijatra on nam je savjetovao ako se bude nastavilo da promijenimo mlijeko. Pratila sam jos par dana i stolica je i dalje tvrdja bila, nekad brabonjci. Znalo se dogodit da ne kaka dva dana. Od sveg tog se i grcio. Promjenila sam mu na babylove Bio, nisam postepeno i bojim se da je to greska. Vec nakon prve noci kak je papao babylove stolica je bila skolska, zlatno zuta kasasta, ali to je to. To je bilo prije 5 dana. Od tada ima i po dva tri puta stolicu ali opet isto ko i na aptamilu malo tvrdja ko glinena masa koja u sebi ima naznake i kasastogbzlat o zutog. Ta tvrdja masa zna bit i malo tamnije boje. I dalje se muci kad prducka. Biogaju koristimo od tri tjedna starosti, a od prekjucer sam pocea i sa sab simplexom. Ne znam dal da mu i dalje dajem sab simplex jer razlike nema, da li treba proci neko vrijeme da pocne djelovati? Dal da cekam jos i s ovom hranom? Znam da nije dobro cesto mjenjati i da tjedan dana mozda nije dovoljno prilagodbe ali sece me boli kad ga vidim koliko tiska i muci se i crveni se... e sad mislim da je taman i h skoku sa 6 tjedana od prije 5 dana, ali od kad smo mu promjenili na babylove bas bude dosta razdrazljiv i placljiv. Ne znam... ima li netko neki pametan savjet? Ostati jos barem dva tjedna na ovom mlijeku i pratiti ili?
__________________
Ostaje mi to što se volimo
twety is offline  
Odgovori s citatom