Pogledaj jedan post
Old 31.08.2017., 02:01   #626
Quote:
two faced girl kaže: Pogledaj post
Zanima me je li u Splitu ima kamera na raskrižju ulice hrvatske ratne mornarice i ulice domovinskog rata tj. Između stare slobodne i raffiesen banke? Danas mi se dogodila jedna užasna situacija. Ja sam išla od Poljuda prema gore tj. Prema sunčanom satu, znači išla sam ravno ali sam ušla u srednju traku. Ta srednja traka vodi ravno i livo. Ugl ja sam tribala ići ravno ali prije mene su bila dva auta koja su išla u livo i onda sam ja dugo čekala da dođe moj red. Ugl. Dok je doša moj red već mi se upalilo crveno a ja sam ostala u sredini raskrižja.

I onda nisam znala oću li ići ravno ili u rikverc ili da stojim na istome mistu. Imala sam jednu sekundu da odlučim pa i manje. Ugl. Ja sam krenula ravno iako je to možda bija glupi potez. I morala sam brzo vozit da me ne udare ovi auti sa strane kojima se upalilo zeleno svitlo. I onda sam na pješačkom zamalo prihvatila jednu ženu. Ali hvala bogu nisam je prigazila. Osjećam se uzasno zbog toga danas cili dan ali jednostavno nisam znala šta da napravim u tome trenu kad sam ostala zaglavljena u sredini raskrižja.

Možda bi bilo najbolje da sam išla u rikverc malo ili da sam ostala na tome istome mistu ali jebiga imala sam manje od sekunde da odlučim i ja sam se možda odlučila za krivi potez. I zato me zanima je li tu ima kamera?
Nema kamera, a i kažnjava se ulaz u križanje dok je crveno svjetlo, ti si ušla dok je bilo zeleno. Ne bi smjela ući u križanje ako nisi sigurna da možeš izaći, ali mislim da nitko u hr nije kaženjen zbog tog prekršaja.
Guud is offline  
Odgovori s citatom