Pogledaj jedan post
Old 23.09.2017., 14:03   #39
Moj Tata je stavljao sebi na oboljela i/ili napuhnuta mjesta obloge od rakije/śljive i dobro mu je pomagalo.
Npr jednom mu je netko nehotice zakljeśtio vratima od auta prste (zalupio vrata a Njegovi prsti ostali izmedju).
Nije plakao niti panićario samo je sjeo i zamolio da mu donesemo krpu i alkohol.
Obilno je namoćio krpu alkoholom i ovio njom prste, te drżao satima, dolijevajući alkohol, da krpa bude vlażna.
Zamislite da mu prsti nisu skoro nista natekli (a bez tih obloga mislim da pretpostavljate, kako bi izgledali) a i bol mu je mnogo ublażilo.

Ali nemam alkohola u kući osim crvenog vina (za bambus) i Amol-a. a niti ne znam da i da ga imam, dali bi stavljao obloge s njim, jer prema mojoj logici (możda se varam), alkohol kroz kożu ulazi u krv a ja ga nesmem uzimati radi żilica na licu -prośiravaju se pa budem crven/ljubićast .
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom