Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 20:42   #9
Ako se misli na nešto "konkretnije" pod time da nije bilo ništa poslije, jel, dobrih iskustava ima. I dobrih osoba. Ne dejtam puno, ali uvrstio bih tu makar dvije, kojima sam kao osobama, u tim trenucima bio oduševljen.


Prva je bila situacija gdje se dogodio nagli razvoj komunikacije u startu, odličan tijek komunikacije, nitko nikome ništa ne mora objašnjavati, komunikacija ide dvosmjerno. Kava, e tu je išlo super dok mi nije spomenula stvar koja mi je dealbreaker. Ne toliko loša, poštujem to, ali ne želim se nositi s time. I dalje se komunikacija dugo nastavila.


Druga je situacija gdje je komunikacija online bila podosta mlaka, ako zanemarimo cijelonoćno tipkanje, gdje smo skrenuli i u seksualne vode. Idemo na kavu, pa ćemo vidjeti. Uživo je ženska zapravo ispala super, ali sam imao dojam da je, onako, više kao frendica. Ili frend. Komunikacija i druženje uživo su se nastavili i zapravo mi u neku ruku pokazuje kako bi trebao izgledati dio života koji ja propuštam


U oba slučaja do razmjene tjelesnih tekućina nije došlo, pa smatram da nije bilo nečeg više
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom