Pogledaj jedan post
Old 28.03.2010., 20:07   #46
Quote:
u Hrvatskoj se rade torakalne simpatektomije.
Sa sigurnošću mogu reći da ih je dr Šoša uspješno radio u bolnici 'Merkur' (ZG ), još pred 10 god.
Tada, 20-ak operacija, a do danas se taj broj popeo ...mislim da ni on sam ne zna koliko.

I nisu te operacije baš tako jednostavne i bezazlene...
Oporavak traje dugo: najmanje dva mjeseca nakon operacije se osjećaju bolovi pri podizanju ruku...
i trajno se gubi se osjet na toplo i hladno ( nikad se više ne naježiš na zimu )
a da ne govorimo o tome da samo 'mali kiksić' pri operaciji može izazvati trajnu paralizu jedne strane lica
Nije istina to šta pričaš,operaciju sam napravija i hvala Bogu još imam osjet na toplo i hladno i i nakon manje od mjesec dana igrao sam nogomet,operacija je prošla u redu što je najbitnije.Da nisan kopao po internetu nikad nebi naša rješenje problema.Kad se samo sitin koliko sam puta došao kod svoje doktorice žaleći se na hladne i modre natečene ruke,a ona mi je svaki put govorila da ih moram trljati i mazat kremama a nije imala pojma dat dijagnozu.Ja neću nikoga i ne želim nikoga nagovarat na nešto.Odluku o operaciji morate donit sami,svatko si sam kroji sudbinu.
Jimmy 7 is offline  
Odgovori s citatom