Pogledaj jedan post
Old 23.10.2005., 12:46   #20
Quote:
nordea kaže:
Ti neke stvari nikad neces shvatiti jer ti ne idu u korist...
Nikad neces shvatiti da vecina, 95% Bosnjaka, nikad nije niti ce podrzavati mudzahedine.
Nikad neces shvatiti da je Armija BiH imala vecih problema sa tim mudzahedinima nego sto si ih ti ikad imao, niti ces.
Nikad neces shvatiti da ste vi poceli rat i u slo, i u hr, i u BiH.
nikad neces shvatiti da ja nikad nisam stitila niti zvala herojima ljude za koje se dokazalo i pokazalo da su zlocinci.
Nikad neces shvatiti da ste vi glavni generatori svog jada i bijede na Balkanu,a da je sve ostalo sto se desavalo, desilo zbog tog jada i bijede koje ste vi prouzrokovali.
Nikad neces shvatiti da te cak ni zbog toga ne mrzim, niti bilo kojeg Srbina, vec mislim da, ako dodjemo do istine, mozete shvatiti kolicinu i dubinu mizerije koje ste prouzrokovali.
Nikad neces shvatiti da gutas i gutao si propagadnu sve ove godine od tvoje TV i da zbog toga ne vidis nista od gore navedenih bijeda.
A oni su pocinjeni u tvoje ime...

Usput, ko god je u moje ime pocinio bilo koji zlocin, ja odstupam od takvih licnost....ali ti to nikad iskreno neces reci, jer da bi to rekao moras proci kroz sve zlocine na Balkanu koji jesu pocinjeni u tvoje ime.
Zemljo otvorise. Pa najveca propagnda je to sto ti mislis da ja gutam propagandu. I najveca propaganda je sto si ti u tripu da ja mislim da me mrzis, pa se osecas ponosna kada izgovoris recenicu u kojoj kazes da me cak ni zbog svega toga ne mrzis. Ne znam na koji nacin bih mogao kratko da odgovorim i dobronamerno objasnim da si ti u propagandi, a ne ja. Evo, ja mislim da u Srbiji postoji koncenzus barem oko toga da cemo priznati bilo koji presudu koja bude doneta na tuzbu BiH za agresiju. A bas me zanima kako bi ti podnela eventualnu presudu koja ti ne ide na ruku.
Levak is offline  
Odgovori s citatom