Pogledaj jedan post
Old 18.05.2013., 20:04   #4649
Quote:
mrgud34 kaže: Pogledaj post
Da, Inernorm je toliko poznat da ga ovdje, koliko znam, nitko nikad nije ni spomenuo. Odjebi te priče projektanta, jer možda ima proviziju i, po meni, ne postoji 'najkvalitetnija' stolarija. Odredi si što želiš, do kojeg iznosa i zatraži ponude na više strana pa usporedi što ti nude.

Lp
To što nitko Internorm stolariju nije ovdje spomenuo i nije neki argument. Ono što želim se u biti svodi na dobiti kvalitetu što je veću moguću s obzirom da se ne radi o velikoj količini pa cijena i nije primarni faktor i uzevši u obzir da bi to trebalo biti konačno i trajno rješenje.
Ono što sam vidio u zadnjih dva tri tjedna kod više proizvođača mogu reći da je u domeni PVC stolarije Internorm barem po izgledu završne obrade i "dodatne opreme" daleko ispred drugih. No kao što sam napisao to i nije neki argument čisto iz razloga jer je upitno da li je ono što je izloženo u salonu istovjetno onom što se kasnije dobije.
Također bez obzira na preporuku imam i informaciju o lošoj kvalitreti što iako je u ovom trenutku na nivou rekla kazala utječe da je malo teško donijeti odluku.

Dakle rezime :

1.) Ccijena nije primarni faktor,
2.) Od onog što sam vidio od PVC-a po meni jedino Internorm ima prolaz.
3.) Muči me ta priča o lošoj kvaliteti.

Prema tome interesira me nešto o tome ako netko ima iskustva ili saznanja o Internorm stolariji iz prve ruke.
Tom2 is offline