Pogledaj jedan post
Old 20.02.2009., 20:12   #23
Quote:
Hermione Granger kaže: Pogledaj post
Ista, ti si meni veoma humoristična! U naj pozitivnijem smislu, naravno.


Quote:
čini mi se naj vjerojatnijim da je sve vezano uz onaj benigan, no meni traumatičan događaj vezan uz treću kuću.
Ako je u pitanju ona poezija , mislim da ne bi to moglo tako da utiče. Mada možda grešim, ali mislim da je važno da se ti izraziš, nebitno da li će to neko da čita. Samim pisanjem, ti ''prazniš'' aspekat.

Quote:
No nije stvar u cisti, stvar je u tome da veoma jako želim saznati kako pravilno usmjeravati energiju i ne omogućiti joj da se spusti na fizičku razinu.
Razumem, i ja isto. Mislim da ti to ne može niko opisati, reći kako da to izvedeš. Ipak je svako priča za sebe. Potrebno je iskustvo.

Quote:
( a što se hormona i osme kuće tiče, ništa prije Saturnovog povratka, vladar 8. mi je 180 stupnjeva daleko od Saturna i na uho mi šapće da bi se razbolio da se poseksam bez ljubavi, princa i jata leptira u trbuhu. a pošto je u pitanju Mjesec, znači da bi mi se razboljela duša. Radije ja imam cistu. )
Ja nikako, ni pod razno ne savetujem seks bez ljubavi, nego pokušavam da te aktiviram da pođeš tražiti ljubav, tvoj dasa iz snova ti sigurno neće sam zakucati na vrata (nije da sve to ne bismo volele ), a još teže će ući u tvoj dom (srce) ako ga ne pozoveš. Kažem ti da pustiš nekog da ti se približi, nema mesta strahu.
__________________
Ko čeka, taj jednom mora i da dočeka. :)
ista is offline  
Odgovori s citatom