Pogledaj jedan post
Old 26.04.2012., 02:45   #500
Priče iz Kerimove i Fatmine spavaće sobe – 5. dio (iz Fatminog ugla)

…Zadrhtala je kada je osjetila da se Kerimove usne spuštaju niz njezin vrat. U njegovim je poljupcima bilo toliko nježnosti, toliko ljubavi, toliko opreza; a opet nije mogla ne primijetiti kako mu se puls ubrzao i kako je počeo teže disati. Njegovo se stanje reflektiralo na nju poput odraza u ogledalu, i postala je svjesna kako je zajedno s njim dijelila jednako uzbuđenje i glad. Iz straha da ne napravi nešto krivo, prepustila mu se, i dopustila da je on povede tamo kamo je sada bila sigurna da želi stići. Rukama je naredila, da tome pripomognu, te su one poslušno počele istraživati njegovo lice;dobro poznato lice; lice muškarca koji je strpljenjem i bezgraničnom snagom svoje ljubavi zarobio njezino srce. Još je čvršće privila svoje tijelo uz njegovo; nije htjela da ih više bilo šta razdvoji, i u trenutku kada je Kerim okrznuo njenu donju usnu, ponovno je zadrhtala spoznavši da su došli do točke kada više nema natrag. Znala je da se više neće moći zaustaviti. No nije ju bilo strah. Bila je u naručju čovjeka koji je cijeli svoj život podredio njezinom oporavku, i čija je jedina životna misija bila vratit joj osmjeh na lice. Uhvativši njegov pogled, u njegovim je očima ugledala snažnu želju i neobuzdajuću strast, i to je na nju djelovalo toliko razarajuće, prživši joj toplinom cijelu utrobu, da je bila sigurna kako bi je pogled ta dva, vatrena smeđa oka, u sekundi oborio na tlo, samo da ju nije čvrsto držao u naručju. Kut njegovih usana izvio se u nešto što je bilo nalik osmjehu, a u tom je prizoru bilo toliko erotičnosti da su njene usne same potražile njegove. Njegov ju je jezik spremno dočekao. Iako neiskusna, znala je o muškarcima ipak dovoljno kako bi shvaćala koliko je Kerimu zapravo bilo teško susprezati svoju mušku stranu naravi; sve ono što ga je primarno činilo muškarcem. Vidjela je koliko je napora iziskivao svaki njegov pokret; koliko se trudio da joj, zbog straha da ju ne povrijedi, nametne lagan, nježan tempo i kako se u svakom trenutku morao održavati na granici između plamenog ognja i zdravog razuma.Duboko u srcu, zapeklo ju je to njegovo suzdržavanje; zato što je znala da je opet sebe podredio njoj. Fatmagul je htjela da ovaj put Kerim zaboravi na sve. Nije htjela polako, nije htjela oprezno; htjela ga je usrećiti i jednostavno, htjela je da ju voli i da se osjeća njegovom. Ispreplela je svoj jezik s njegovim još intenzivnije, te su započeli divlju igru koja je potrajala sve dok ih oboje nije zapalila. Kada se Kerim na trenutak odmaknuo, kako bi je promuklim glasom upitao da li je dobro, Fatmagul je samo tiho klimnula i drhtavim prstima počela otkopčavati gumbe na njegovoj košulji. Došavši do zadnjeg i zagledavši se u njegova umjereno dlakava prsa, dala mu je do znanja s kojom je namjerom to učinila. Kerim se, odlučniji nego što je bio ranije, oslobodio košulje, pa je sada njegova gusta, crna kosa padala na gola ramena. Postavši svjesna ljepote prizora kojem je svjedočila, gutajući knedlu, priznala si je, da je njezin suprug bio neopisivo privlačan muškarac. U daljini, žestoki udar groma nagovjestio je nadolazeću oluju, a Kerimovo vitko, golo tijelo čekalo je na njezine dodire….
__________________



Tvoje se usne spuštaju niz moj vrat

u tvojim poljupcima i disanju
poput odraza u ogledalu
vidim sebe

Prepuštam ti se
i dopuštam ti da me povedeš

Moje ruke istražuju tvoje lice
moje je tijelo uz tvoje pripijeno
i nije me strah

U tvom sam naručju
vidim želju i strast u tvom pogledu
dok drhtim čekajući
u točki kada više nema natrag

Izazvane slutnjom tvoga osmjeha
moje su usne same krenule
zahtijevajući
očekujući
sve ono što te primarno činilo muškarcem

Htjela sam tvoje ludilo
no ti si brižno odabrao razum
i nisi se prepustio
zbog mene, zbog nas, zbog onoga

no neću polako, neću oprezno
hoću jednostavno i bez misli
hoću da me voliš i da se osjećam tvojom

Krećem svojim prstima ispod tvoje košulje
i ti me slijediš
prepuštajući se
a tvoje golo vitko tijelo
čeka moje dodire
brankacro is offline  
Odgovori s citatom