Pogledaj jedan post
Old 14.03.2009., 12:54   #19
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Probaj se žaliti direktno u Opelov centar u Njemačkoj!
Dali je auto davao ikakve znakove moguće pojave kvara pod garancijom?
Što namjeravate kupiti? Danas je svaki auto rizik! VW-u se raspadaju getribe nakon tjedan dana vožnje, Lexusima se tope kočnice nakon ozbiljnijih kočenja, Peugeotima nestaju ulja iz serva, getribe, Renault muku muči ga ukupnom pouzdanošću vozila, Toyota više nije ni približno kvalitetna kako se pričalo da je!
A, čisto informativno, Opel je već drugu godinu za redom proglašen za najpouzdaniji automobil! Mislim da bi sada nakon što probavi te "bolesti" mogao služiti bez ikakvih problema!
Auto nije davao nikakve znakove kvara dok je bio pod garancijom niti me ko upozorio da je to serijska greska na motorima 1.4.
Nakon tako neobicnog kvara s obzirom na starost auta ocekivao sam da ce mi Opel bar donekle izaci u susret,ali na zalost samo su mi ispostavili racun od oko 15000 kuna.Cak ni zamjensko vozilo nije dostupno jel je to rezervirano samo za auta koja su jos pod garancijom.
Da li natko zna tocnu e-mail adresu glavne Opelove centrale u Njemackoj.
To mi je jos jedina sansa nakon sta su me Madari odkantali.
Kad ga prodam definitivno kupujem Japanca(Toyota,Honda,Mazda ili Nissan) i vjerujem da mi se nesto slicno nikad nece ponoviti.
frabos is offline  
Odgovori s citatom