Pogledaj jedan post
Old 21.02.2013., 14:31   #15
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post


Dakle, prema tebi, 21nica je avion niske radarske detektabilnosti. Simpatično da krajem 60ih Phantomi nisu imali problema s 21nicinim radarskim odrazom, a 40 godina poslije, eto sad ih F-16 ima problema uočiti, i to pazi, unutar efektivnog dometa R-60, što je nekoliko kilometara. I ne samo to, nego čak i da promasi, 21nica bježi u sigurnost svojim nadmocnim performansama. Jerbo nit F-16 niti jedna od raketa u arsenalu je ne mogu stići... Jebote, ti bi trebao upoznati Toma Clancya.
Kako sam ustanovio ne razumiješ se u radarsku tehniku, a ni u zrakoplovstvo očito i zato sam sebe nasmijavaš, a ja te više neću ometati u tome.
samo se ti smiješi svom neznanju
__________________
U jednom od svojih tekstova iz 1975. Bruno Bušić je napisao:" ... Da smo složni i čestiti davno bi imali državu. ...No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže će i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će biti najveće i nerješivo pitanje - kako nas tada spasiti od nas samih?!"
U-boat is offline