Pogledaj jedan post
Old 19.09.2009., 00:56   #7
[QUOTE=..angie..;22635021]Hmmm, cini seda nisi upoznata sa nekim stvarima..
Morat ces se pomiriti da ti se maca oslobodila i pocela uzivati u djetinjstvukako sve mace uzivaju.. divljacki
Recimo da je mala sad u pubertetu
Ako mozes zdurat (a cini mi se da si stvarno puna razumijevanja i ljubavi), bude se to smirilo.. Kroz par mjeseci..
Traje dugo ali ipak vrijedi proci pubertet s njima../QUOTE]

ovdje je sve rečeno ja sam trenutno isto malo na čudu među svoje tri mačke doveo sam jednog mladog i ''ludog'' mačka.... mislim,nije lud doslovno nego uigran,skače,svugdje ga ima ali vrijedi to doživjeti izbliza....ja sam nekad bio lud jer je on lud ali onda stanem,i kažem si....pa to je on,odrasta....istina,u toj fazi je poslušnost ispod apsolutne nule i evo,do sada sam već tri puta morao voditi svoje mačke veterinaru....ali koliki god da mi je bed,na neki način ga i razumijem..... na neki možda neshvatljiv način.... to je faza koju mora proć....ove moje nisu uopće agresivne,dok je on miran i ne skače na njih,...što se tiče njih on može tamo ostat i 60 godina.....skupa jedu,...tu i tamo se ponjuše...na distanci ali oke...i onda,..''ovome'' dođe žutih pola sata i napravi dar mar ....ali proći će....
skyon is offline  
Odgovori s citatom