Tema: Hakiranje
Pogledaj jedan post
Old 06.11.2007., 23:43   #38
Exclamation

Krivo,krivo,krivo....gdje da pocnem...

Quote:
ne isplati si hakovat za nekog za pare zato sto su ili:
a)mali pari u igri, vise mos dobit ako nisi na dark side =)
b)veliki pari u igri, znaci da nesto bitno moras hakovat, =dosta su velke sanse da te uhvate i najebes.
---Pare u igri nisu nikad malene i imaju najmanje 4 nule na vise(za one bolje)...Ako znas sanse da te uhvate su minimalne...znaci ili preko proxya ili preko tudega wirelessa ili u web cafeu bez kamera...



Quote:
odakle ti vuces te kao cinjenici da danas imas pun kurac hakera koji hakiraju za pare?
filmova?
ps. na bilo kakvim ozbiljnijim web security(citaj hakovanje), forumima,protalima etc. za bilo kakvo nabrijavanje na filmove (tipa onaj sa nekim tipom kojem je nick zero_cool i ima predobru picku) odmah popiješ bananka
---ne kuzim sta si htio reci...


Quote:
cracking = radenje virusa ..... wtf?
cracking(ukratko crackeri su oni dobri ljudi koji tebi omogucuju da koristis program koji se inace placa, za đabe i ne naplacuju svoj trud. to je naravno ilegalno)

---da te nest naucim o ta tri pojma:
hacker-pronalaze sto je sakriveno od ociju javnosti,radoznali su,ne vole cenzuru,pronalaženje propusta(da nema hakera vecina programa bi imala propuste,ali etika naleze da se oni ne korise u nehumane svrhe)
crackeri(citaj krekeri)-pronalazaci,svoje znanje koriste da bi nekome nanjeli stetu, pisu viruse i trojance, upadaju na servere i prave stetu na njima
lameri-nista nisu otkrili,nanose stetu,koriste,ukratko gotovani trojance, viruse, pa cak i exploite, koje su crackeri napisali.Cilj im je samo da naprave neku pakost koristeci izum nekog crackera.
Hakeri uopce ne nanose stetu, to cine crackeri i lameri.


Quote:

odmah da kazem da ja nisam hacker niti me to vise zanima,niti mi je bila poanta tebe uvrjediti samo mi je to sve smjesno
---Pa ni ja nisam hacker,ni cracker ni lamer ali meni je smijesno od kud tebi sve te informacije o novcu itd...Nekad sam se bavio time pa znam kako stvari idu...Ni meni nije poanta tebe uvrijedit ali...gdje izvlacis te gluposti(iz glave ili)

Zadnje uređivanje matak : 07.11.2007. at 01:58. Reason: bbcode
struja13 is offline  
Odgovori s citatom