Pogledaj jedan post
Old 07.12.2004., 05:15   #7
nastavak!

Dario u bolnici!

Pacijent je vec kostao preko million dolara u troskovima oko njega .
Proglasen je nesposobnim za posao ,ali nije u invaliditi ,jer ga po zakonu moraju do 65 godine placati …ali ima samo 60% od osnovne place od $120.000 ,koliko je zaradjivao
sada dobiva samo gross$30.000.

Insurance je odbio da plati troskove intrathecal pumpe $ 70.000…doctor ga je smjestio u kliniku za bolove koja bi kostala mjesec dana oko $50.000….dobio je brzo dozvolu za operaciju.

Usadjivanje pumpe u trbuh, zares star 13 dana!

23/11/04 je imao operaciju na trbuhu otvor za pumpu /prilazem slike/ koje su uzete nakon 13 dana poslije operacije…isto operaciju na ledjima za smjestiti pump catherah,
istovremeno su napravili operaciju disektomi na L4/povreda od posla/.


Dario back operation


Dok ovo pisem pacijent je u unatoc svim narkoticima u velikim bolovima ,pomalo se sredjuje pumpa doza, ima svaka 4 sata morphine injekcije.

Biti ce u bolnici sve skupa oko 3-4 tjedna .

Morphijum unistava zube, mora svaki tjedan stavljati specijalnu protezu sa floride preko noci i vidjeti zubara svaka dva mjeseca, isto taka ima i kozne promjene.

Eto sta je covjek 36 godina star za vrijeme nesrece, danas sa 41 godinu invalid, sa stotine problema.

Kakva je to kvaliti zivota…djeca su mu 16,12,11 godina i ne moze ih cesto vidjeti, jer
je rastavljen i ponovo ozenjen ,placa alimoniju, ali svaki puta kada ih treba vidjeti nesto se dogodi ili je u bolnici.


Sine vrati se kuci iz bolnice za Bozic…da ga svi zajedno provedemo!

Vole te mama i tata i zele bolju buducnost sa manje bolova.

Vilim Vilko
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom