Pogledaj jedan post
Old 06.06.2011., 23:24   #16
rebro, orl. šaljem im 14.4 mail da me naruče, 20.4 još nema odgovora. zovem i žalim se. odgovora nema ni nakon 3 dana. šaljem mail nekome tko ima informatički sustav i prijetim im da ću poslati mail do ravnatelja jer je sramota da mi nakon skoro 3 tjedna nitko ništa ne odgovara. napokon kad sam dobila odgovor došlo mi je da nekoga zadavim. mali mi je prije 3 godine u drugoj bolnici operirao 3 mandulu a oni su mi poslali odgovor neka se javim liječniku koji ga je operirao. onda sam zaboravila na kulturu, izvrijeđala ih na pasija kola da bi 26.4 dobila odgovor da dođemo 27.4 ili 28.4 oko pola 10??????????? a 27.4 dobivam mail da smo naručeni 17.5 u 12.30. katastrofa.

zato kad sam slala u vinogradsku ili šalatu odgovor ili drugi dan mailom a par puta su me iz vinogradske osobno zvali na telefon da me pitaju kad mi paše.

meni to nije normalno. imam tatu koji je invalid tj ne može hodati, nema komp ni fax a bogme mu nije ni pošta blizu. i kaj da radi?? a da ne kažem za baku. ona sirota ni dan danas ne zna kako funkcionira mobitel
teta mina is offline  
Odgovori s citatom