Pogledaj jedan post
Old 08.01.2012., 13:56   #34
Quote:
Emerencijana kaže: Pogledaj post
Ja znam puno cura koje imaju te karakteristike koje si opisao (uključujem se u to) ali isto ako ne znam puno muškaraca koji imaju sličnu situaciju...najčešće žive s braćom ili kod roditelja kukajući da je država u banani i da je sve to kriv Sanader...
...e sad, što i kako do tog dolazi ne znam...mogu reč na svom primjeru...stan sam kupila jer nakon 8g rada nekaj se i skupi a nije mi nikad bio životni cilj s 30g živit s roditeljima i braćom/sestrama u sobi...autić bi mogao upisati prvi srednje :P...živim skromno...
...ne očekujem od muškarca ne znam kaj ali većina se prepadne jer sam sa svojih 30tak napravila više neg oni u svojih 35 a radim u školi...
...ne smeta mi da tip nema svoj stan ili sl to je jednostavno splet okolnosti ali radišnost, volja i poduzetnost su nešto što pali žene...

...još samo nešto...pa od 2 jednosobna stana bi se lako mogao napraviti veći
Potpisujem, ovo je istina. Dobar dio muškaraca koje znam nikako da se otrgne od mame ili roditeljske kuće, ili studiraju sto godina i svi su im krivi... Cure rano skuže da se treba osamostalit i neće živjet sa starcima. Meni bi bilo nezamislivo da sa 30 plus živim sa svojima, ali stvarno ima ljudi kojima to unatoč dobrim primanjima ne smeta i ne žele se osamostalit, naravno da to ženama smeta. I nije to da frajer mora imat stan ili ne znam što u 25-oj, nego neku viziju i plan budućnosti i da ide u pravcu da to ostvari. Znači, ono zaposlim se, ok živim sa starcima al kroz xy god namjeravam to i to... Mislim da je primarna potreba svakog čovjeka da ima krov nad glavom i da je samostalan. Znam ljude koji kukaju em je država ovakva i onakva, ništa se ne može napraviti, a sjede po kavama i govore jedno te isto već 5 god umjesto da nešto poduzmu, pa svakoj normalnoj ženi bi to smetalo.
Interesantna su ta generaliziranja i svrstavanja žena u ladice-ak je sve stekla svojim radom neće imat muža jer je karijeristica, ak ne radi i frajer ju financira onda je sponza, uglavnom kak god da okreneš ne valja
Zlatorepa is offline