Pogledaj jedan post
Old 08.02.2014., 18:10   #50
Ja kad kazem kazem kako jeste svidelo se to nekom ili ne.Moje reci su istinite i imam dokaze za sve sto kazem dokaze u vidu prijatelja,slika,snimaka i svedocenja drugih hrvata koji su bili medju nama za vreme rata.A sto se tice danas u Mirkovce svakom tome hrvatu mogu pogledati u oci i danas smo u dobrim odnosima.Zasto bi to bilo tako ako ja lazem ili ako sam bio necovek.Cak sam iz Marinaca i dete doneo kuci devojcicu ne vise od 4 godine na ramenima iz Marinaca u Mirkovce.Predao sam je UNHCR odeljku u Sidu.Ako nista znam da sam spasio zivot porodici u Cericu i toj danas devojci ili zeni u Marincima.Nikola iz Djeletovaca koji je bio ratni zarobljenik mi je nudio celu masinsku radionicu ukopanu,njegovu u znak zahvalnosti sto sam lepo postupao sa njime i danas je ziv i pita za mene.Da mene nije bilo nebi danas bio medju zivima.Nemam protiv nikoga nista i tako da i ne lazem.E sada kolko je nadanje pojedinaca koji misle da su puno vise u ratu dobili ili nasoj strani naudili to je druga stvar ja to ne zelim da sporim neka zive sa tim ubedjenjima.
mirkovcanin is offline  
Odgovori s citatom