Pogledaj jedan post
Old 05.09.2007., 15:55   #33
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
suci danas mogu prst u anusu izjednaciti s rukovanjem, pa ne znaci da su oni svemoguci.
nije nista presudjeno, a to sto je neki sudac rekoa ne znaci da ce tako i biti. opet, ko da zidu pricamo.

Tebi stvarno treba crtat, jel da? Ako kazem vise od nekliko puta da se pokusavam borit protiv takvih sucevih odluka, onda ne moras meni govorit da suci nisu svemoguci. Malena, to je i bit svega sto pricam bezuspjesno cijelo vrijeme- sad malo jasnije?

Da znas imalo vise o pravu od mene, a ja nisam pravnica vec sam u jednoj vladinoj instituciji, onda bi na jednostavno pitanje prilagodjeno prvasicima koji su vec 3 dana u skolskim klupama- kakav treba biti dokazni postupak da bi se dosudilo u korist muza, imala bi odgovor. I to ovakav: " trebas dokazat da je narkomanka najmanje bla bla mjeseci, to se radi bla bla tako i tako, sudac ispituje dijete da se izjasni s kim bi zivilo ili ne itd..."

Vjerojem da nemas odgovor, pa cu te zamolit da ne nastavljas raspravu jer je meni potrebna pomoc, a ne pametovanje. To mogu i sama i to vrlo dobro, kao sto vidis iz prilozenog..
lunalu is offline  
Odgovori s citatom