Pogledaj jedan post
Old 15.07.2008., 22:16   #87
Quote:
zloinaopako kaže: Pogledaj post
@Madame Hooch

Ovisi što radi i s kojim ciljem. Znači, prijaviti ga kao službenika njegovom Državnom inspektoratu a možda i Uskoku. Velim, ovisi što radi i zašto.
.
to isto sam ja i predložila svojim poslodavcima ...ali, oni zaziru od otvorenih konfrontacija (sad, jel to jer su tako mili i nježni ljudi ili jer, možda ima kakvog putra koji se cijedi po glavama ...ne bih ulazila jer ne znam ) ,
ali historija je otprilike : majka nakon smrti ostavi kčeri i sinu kuću 50:50 ...i sve OK ...kćer ima jednog sina jedinca a sin je neoženjen i bez potomaka ; kćer ode živjeti u viksu na selu a svoju polovicu darovnim ugovorom prepiše na sina jedinca , koji suteren koristi za stanovanje sebe i obitelji a podrum za tihi obrt , dok sin svoju polovicu odluči prodati nećaku - sinu jedincu svoje sestre za nerazumno visoku cijenu ....ovaj ne pristaje pa ujak etažira svoj kat i potkrovlje te proda 2-ama kupcima ...
eee, sad ...kupac 1/4 ukupnog prostora (potkrovlje) je državni inspektor i on si je zabio u glavu da će zagorčati život svima ispod sebe , pa zareda sa raznim inspekcijskim nadzorima ...šta za potrošnju vode, šta za nedostatak plišanih papuća, šta za djeca se deru, šta za tihi obrt i nije tako tih ...uglavnom 12 prijavnih stavaka na jednom obrascu i neki zblesirani inspektor povučen sa redovnog posla da to rješava, a sve mu neugodno "jer zna s kim ima posla" ....


* boje su zato tu da lakše skužite ko je tu kome kčer, sin i po babu i po stričevima (ujacima)
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom