Pogledaj jedan post
Old 16.07.2008., 19:51   #91
Quote:
palj kaže: Pogledaj post

Svatko od nas koji živimo u stanovima prije ili kasnije neće moći spavati zbog susjedove bebe, ali to je valjda svakom normalnom čovjeku normalno. To je nešto što se mora tolerirati. Dakle, zakon je sigurno na tvojoj strani, ali možda bi problem najlakše riješila kakva prijetnjica ili uzvraćanje istom mjerom
S ovime se u potpunosti slažem, no tak su i moji susedi dobili bebu pred 3 godine.... Prvo sam mislila, OK, plače dijete nonstop, bu naraslo, pretrpila bum. Inače imam dvoetažni stan u starogradnji i zaista se ništa pod milim bogom ne čuje. Ni s ulice, ni od drugih susjeda. Ovi imaju stan pored moje donje etaže, a ja gore čujem dijete kak urla iz petnih žila i to 3-4 puta na dan svaki dan u ove 3 godine, ne biste vjerovali. No, kaj je još gore ta mama toliko vrišti "ZAČEPI VEĆ JEDNOM!!!!!" da mi sve dođe žao. Već sam se htjela ići pribuniti da dobro kaj radite vi tom djetetu? Al sam si mislila, jebo te još će na forumu o meni otvorit temu Susjedaiz paklabudevidlakakbutodokbuimaladjece.

Zato sam tu problematiku rješila puštanjem slasher horrora na kućnom kinu na najjače moguće. Nitko s ne buni. Zasad.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom