Pogledaj jedan post
Old 26.11.2010., 11:40   #75
Quote:
Invizigoth kaže: Pogledaj post

... tako smatram da je i "speed dating" nešto što će ljudi probati jednom jer je novo, ali nakon toga brzo uvidjeti da nema nekakvu veliku vrijednost kao način da si dugotrajno "srede" ljubavnu situaciju.

Sustav koji se temelji na tome da minimaliziraš utrošeno vrijeme (troškove) a istovremeno izvučeš maksimalnu korist (dobit) je odlično primjenjiv u vođenju poslovanja, ali jednostavno mi ne "sjeda" kad je u pitanju ljubav, pa makar i njen prvi korak, upoznavanje.
Nije poanta speeddatinga da ćeš "sredit" ljubav za cijeli život, iako i to se može dogoditi, zašto ne? Poanta je upoznati zanimljive ljude, proširiti vidike, a što će se dogoditi, to će se tek vidjeti. Uostalom ako nešto ne probaš, ništa se neće ni dogoditi, zar ne?
A što se tiče novaca...Koliko sam samo love stukao vani nastojeći da mi se nešto zanimljivo dogodi, a mnogo puta je to izostalo. Mislim da 50 kuna nije puno. Pa toliko se plaća upad u mnoge klubove. A tamo možda ne progovriš ni riječi, osim ako nisi došao s društvom (s kojima stalno pričaš).
chi mangia solo is offline  
Odgovori s citatom