Pogledaj jedan post
Old 23.12.2013., 15:18   #94
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
...
Doduše, ne sjećam se da sam vidio/komentirao nešto o braku
...
Pa nisi ni morao, diskusija je krenula od izreke "'jebem kurve, al zenim djevicu'", tako da si po defaultu komentirao nešto o braku .

Sve ove teorije po strani, upravo to je bila poanta, da bi se neki kurvali okolo, ali bi svejedno za ženidbu djevicu. A smatram da je to u pravilu upravo iz onog razloga što sam naveo. Da se ne moraju brinuti da će im kasnije "zvocati" kako se baš ne trude, ne može, nema sa čim usporediti.

Mada je i lutrija, kako možeš znati da će joj uopće odgovarati seks? Možda će joj to biti više u smislu nečega što mora odraditi, bračnih dužnosti. Ne možeš znati, ni ona, upravo zato što nema iskustva. A može biti i druga krajnost, da joj baš paše i da se počne pitati "a kako bi to izgledalo sa nekim drugim, možda su drugi još bolji..." pa onda najebeš.
No isto tako sve to može biti i sa nekom "normalnom". Može ispasti da govori da se voli seksati, a onda u dva mjeseca ako uopće i sisu vidiš...

Upravo zato mi to nije neki kriterij, bila djevica, ili ne, ne povećava nešto značajno šansu za bilo koji rezultat.
Solo761 is offline