Pogledaj jedan post
Old 06.03.2014., 08:38   #63
Da nadopunim s još nekoliko detalja:
1. Supruga je na moju žalost tajno potpisala ovo sudužništvo još u veljači 2006 godine (dakle nisam znao za sudužništvo)
2. Supruga je preminula u 2007 godini
3. Ostavinska rasprava je bila u 2007 godinu gdje su nasljednici bili sin, kćer i ja kao otac
4. Djeca su se odrekla nasljedstva u moju korist
5. Sud po ostavinskoj raspravi 2007 godine svu imovinu (pola kuće, pola stana, nešto na tekućem) prebacuje na mene
6. Tek 2008 saznajem da je supruga nešto potpisala s obavijesti Banke o stanju kredita (Banka šalje obavijesti) (dakle na ostavinskoj ni traga dugovanju i sudužništvu)
7. Korisnik kredita više manje uredno vraća kredit dok ne zapada u veliku dubiozu i Banka tek prije 10 dana, dakle veljača 2014 otkazuje kredit i traži namiru od moje supruge u cijelosti(ne znam jesu li tražili od Korisnika kredita, možda i nisu jer već vide da s njim imaju problema).
8. ''Stvarni'' dug na moju preminulu suprugu prelazi tek 8 godina po potpisivanju sudužništva (tj veljača 2014) u trenutku kad je ona zaprvo već duže godina preminula
9. Sudionici kredita su Korisnik kredita, Sudužnik i Banka tj nije bilo drugih Sudužnika osim moje supruge

Zadnje uređivanje xman11 : 06.03.2014. at 08:55.
xman11 is offline  
Odgovori s citatom