Pogledaj jedan post
Old 14.01.2015., 12:24   #15
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Moguće. Kada se pogledaju fotke iz mladih dana, izgleda baš "lavovski". Nije mi sjeo jedino taj Ju u 01. ili na ASC, nema pretjerivanja u njezinom izgledu. Nema fotografije na kojoj nije sve po P.S., barem što se fizičkog izgleda tiče (oči precizno ocrtane, sjenilo s mjerom, boja pudera pogođena, ruž po liniji usne ...). Istina, sve je to konzervativno i možda se modnim znalcima to ne bi svidjelo ali zar ne bi Ju u 01. tu ubacio barem malo pretjerivanja. To kod nje nikako ne vidim ... I ima još jedna sitnica. Mislim da joj je vrh 05. u Jarcu. Majka - otac. Kada priča o djeci čini to tipično jarčevski ...

Nadam se da će netko uspjeti virnuti u njezin rodni list, da to malo rasvjetlimo u skorije vrijeme ...
Da, vjerojatno će se saznati u dogledno vrijeme. Mi ionako ovdje malo prenosimo zapažanja i nema ništa loše u tomu ali za ozbiljnu rektifikaciju bi trebalo imati sigurne podatke i značajne godine/mjesece iz života.

A što se tiče izgleda...pa cijeli njen izgled je "pretjeran", ona se sva goropadi/blista, tj. nema u njenom izgledu ništa skrušenog i skromnog. A što se tiče detalja kao što je šminka (Venera) to joj može donijeti Venera u ovnu 0º Saturn (svaka dlaka na gotovs ) i vladar ASC-a u konjunkciji s Merkurom.





Nego, evo kratke crtice kao osvrt na kartu jednog političara koji je njen suradnik:







Karta Tomislava je također nepoznata vremena rođenja, ali se s sigurnošću može reći da je Mjesec u jarcu (vjerojatno i u konjunkciji s Saturnom). Toj konjunkciji ide u prilog i njegova silna ambicioznost, tj. "intimna" posvećenost politici i snažna "vezanost uz domovinu", ali i "omraženost" (čitaj Saturnovska distanca) od naroda. Ono upravo je fascinantno koliki džon obraz (Mjesec/Saturn) ima taj čoek u smislu "neosjetljivosti" na očito. Tj. kada bih ja osjećala da me ljudi toliko ne vole, pa ono makla bi im se s očiju.


On također dolazi iz obitelji (Mjesec) slabog imovnog stanja (Saturn-neimaština) što se kod ove konjunkcije može zadržati kao cjeloživotni unutrašnji kompleks jer veza Mjeseca i Saturna označava nesposobnost da se izgradi bazični osjećaj sigurnosti. Osoba tada razvija neku vrstu obrasca nevoljenosti, a u svojoj namjeri da nadoknadi taj unutrašnji "osjećaj uskraćenosti" (Mjesec/Saturn) "spremna je na sve" (jer je kontakt Mjesec/Saturn u osnovi silno samozaštitnički). To "sve" se najčešće odnosi na preveliko naglašavanje dužnosti, ambicije na uštrb osjećajne strane. Dakle, ta neka unutrašnja stidljivost ovdje je proizvod emocionalne nesigurnosti, ona izvire iz potrebe da se zaštiti "svoja osjetljivost" (Mjesec). "Povučenost u sebe" kao nadomjestak evidentira se kroz preveliko naglašavanje dužnosti, bez topline i spontanosti. Zanimljivo bi bilo znati njegov odnos s majkom.


Glede same ličnosti u ovoj natalnoj karti ističe se konfiguracija T-kvadrata s žarišnim Plutonom ("tajne operacije")...ostala dva kraka su Sunce (ličnost) i Jupiter. Opozicija Sunce/Jupiter označava poriv za širenjem i silnu potrebu za priznanjem tj. da se preciznije izrazim "udovoljavanjem vlastiom egu" (Sunce) i nadmašivanjem samog sebe (Sunce). A ovaj Pluton kao žarišna točka "presjecanja" te opozicije govori koliko osoba može duboko ići u smislu ne prezanja od ničega. Tj. može se reći da samozatajnost ovdje prelazi u ambiciju bavljenja "tajnim službama" (Mars/dispozitor Mjeseca i Saturna radi 90º Neptun) - Tomislav je bio i ravnatelj Protuobavještajne agencije (Sunce/Merkur 90º Pluton).


P.S. Čitala sam da je za vrijeme faksa malo švercao tehniku iz inozemstva (Merkur/trgovina 180º Jupiter/inozemstvo, Mars 120º Jupiter u škorpionu).



Tomislav Karamarko - natalna karta
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom