Pogledaj jedan post
Old 20.10.2016., 17:46   #63
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Evo, otvaram ovu temu jer me baš zanima pitanje , odnosno iskustva ljudi koji su odlučili početi ili to već dulje vrijeme rade - mole krunicu!
Čula sam a i vjerujem da je molitva dosta pouzdana ako je se iskreno i iz dubine srca, sa puno vjere moli. Također postoje ljudi koji kažu da im je krunica donijela određene blagoslove...

nažalost , danas živimo u vremenima koja su poprilično izopačena, sve se pretvorilo u previše materijalizma , ljudi su se otuđili, jako je teško naći i zadržati iskrenog prijatelja, a i situacije sa traženjem posla/financijama nisu baš bajne.... razdore obitelji i brakova da ne spominjem
Molitva i obraćanje Bogu su jednostavno neophodni ako želimo zadržati unutrarnji / duhovni mir, a za kojeg je poznato da jedino Bog to pruža......

Koji je vaš razlog i što očekujete od molitve krunice? Je li vam se neka želja / nakana obistinila, a zbog koje ste odlučili moliti krunicu?

Recimo, ja molim krunicu jer molim Gospu da me makne od svih zlih ljudi koji mi nisu istinski prijatelji nego samo u mojoj blizini služe što iz navike pošto se znamo godinama, a što iz (možda pretjerujem) ali nekih zlih namjera.... energetski vampiri, reklo bi se.
Imam feeling da se stvari polako ali sigurno kristaliziraju i da sve dolazi na svoje - dvije "prijateljice" za koje sam sumnjala u njihove dobre namjere tj.da mi žele od srca dobro, lagano se već distanciraju , pogotovo ova jedna.... a ova druga ne bježi od mene ali ja imam sve manji i manji poriv za druženjem s njom.... nalazim se s njom i javljam joj se čisto eto jer čovjek ima potrebu s nekim sjest na kavu jednom u možda 2 tjedna i ispričati se/podružiti.




Ja sam molila Devetnicu Gospi od Svete krunice i molitva mi se uslisala Uz to sam jos molila krunicu Sv. Josipa, molitvu Sv. Riti, Sv. Marti.. Samo treba bit ustrajan u molitvi i vjerovat da ce se uslisat
noname57 is offline  
Odgovori s citatom