Pogledaj jedan post
Old 12.02.2017., 17:32   #203
Ovako, bio sam se javio na natječaj stručnog suradnika u uredu za financije i računovodstvo u Središnjoj agenciji za financiranje i ugovaranje projekata EU..prije samih poziva na razgovor je stavljena obavijest da neće biti pismenog testiranja ukoliko se prijavi mali broj kandidata (što čisto sumnjam, bio je raspisan natječaj za 4 VSS ekonomista s godinu iskustva kojih je puna burza)..bio sam pozvan na razgovor za koji mi je žena iz ljudskih rekla da se pripremam po materijalima objavljenima na njihovom webu..sam razgovor je djelovao kao pro forme razgovor, znači nijednog stručnog pitanja nije bilo, pitali me samo osobna pitanja na temelju kojih se nije mogla nikakva kvalitetna filtracija kandidata izvršiti, dakle nikakav zapisnik o pitanjima i bodovanjima..taj krug sam kakti prošao i pozvan na finalni krug s ravnateljom..i ponovno, sam razgovor trajao svega ni 5 minuta, pro forme, opet nijedno stručno pitanje..na temelju čeg su oni napravili filtraciju kandidata?
Rade idiote od ljudi, spremaš se, učiš za testiranje da bi na razgovoru fokus bio na tvojim hobijima.
Kome se žaliti i što napisati u žalbi, nisam nikada pisao žalbu na natječaj?
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom