Pogledaj jedan post
Old 06.04.2017., 21:50   #92
Quote:
Sephray kaže: Pogledaj post
Ne treba ti muž. Solo akcija, i za čas si bar na 7cm
odmah veceras probaj!!
Meni cak ni orgazam.nije ugodan u trudnoci. Sve mi se stvrdne i ne uzivam uopce..

Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Pregled prošao super, ušće zatvoreno, cervix postojan, uzv uredan, morfologija ploda uredna, svi organi na mjestu i odgovaraju veličinom. Kontrola za 4tj. Prije toga moram obaviti ogtt da mu donesem nalaz na slijedeći pregled. Zaboravila sam ga pitati jedino koliko je sada beba velika. To svaki put zaboravim, a on mi ne kaze.
Super za pregled!

Quote:
znanstvenica kaže: Pogledaj post
Ja sam isto mislila da se samo malo uljem masira bas medjica izvana. ovo mi se cini dosta komplicirano, neugodno i cak bolno..
Mora biti bolno! Ja mislim muza zaposliti da to obavlja. Radje tih par tjedana da to malo omeksa nego da opet popucam i da budem rezana kao na prvom porodu. Ustvari to rezanje nisam ni osjetila koliko oporavak nakon poroda. Nisam mogla sjediti mjesec dana.

Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Evo nas na Krfu. Otok je prekrasan! Vrijeme je fantastično za sad. Da podjelim samo djelić svoje avanture s vama. Nevjerojatno kako su kroz cijelu Albaniju i Grčku koju smo prošli ljudi nekako smireni i manje nervozni nego kod nas. U prometu svi chill, nema strke panike ni trubljenja.
Ajme super je! Uzivajte!!

Quote:
ellees kaže: Pogledaj post
Ja sam mazala medjicu izvana i svu okolnu kozu.
Potrosila 40 eura za weleda ulja do poroda.
Nisam nigdje pukla okolo,a mislila sam da ocu zbog psorijaze.
Medjica mi je ili pukla ili rezana,nisam sigurna,pise mi na nalazu kojeg jos nisam procitala,al znam da su mi rekli da su mi odsjekli dio mesa.
Nisam se usudila ni pitat kakvog mesa pobogu.
Al mislim da mi je to ulje pomoglo,jer da se nisam mazala bilo bi tu sigurni svega s obzirom na moje 20ogodisnje mazanje kortikosteroidima dole.
Nisam je razvlacila i masirala,samo izvana natapala prije spavanja.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Mene strah svakog tvog iduceg posta. Svaki put nesto strasnije saznam(o). Kakvo pak sad sjecenje djela mesa? Ne zvuci mi uopce ta De tako bajna..
Malo Sunce is offline