Pogledaj jedan post
Old 25.04.2017., 09:09   #92
Pa drzi me cinjenica da cu ja nekako i stati na svoje noge, ali on ce se sa svojih nepovratno srusiti cim prodje neko vrijeme i shvati da je unistio svoj i zivote svoje obitelji. Nebitno hoce li u konacnici ostati s njom, s nekim drugim, biti sam, bla bla. Ovo sto je svjesno odlucio napraviti nece sad moci pomesti pod tepih i zaboraviti. Treba zivjeti sa govnima u koja si se namjerno zatrpao do grla, a to nije lako. Mentalni i emocionalni slabići kao sto je on ce to tesko izdrzati.

Vec sad ga osuđuju svi koji su saznali. Nepovratno je promijenio sliku o sebi u ocima svojih najdrazih i najblizih. Prijatelji, kumovi, kolege i ostali tek trebaju saznati. Uzasavam se kolicine i siline osude s kojom se on (i ona) tek trebaju suočiti. Ne bih im bila u koži.

Ja cu iz svega izaci čista, bez mrlje, bez packe, nekako cu se snaci i financijski (u konacnici razvod je neizbjezan pa ce i sud tu donijeti svoje odluke) ali ponavljam, njemu ne bih bila u koži nizašto na svijetu.
Najgore je sto ce i ovo dijete, jednog dana kad poraste, saznati zasto je tata otisao, a kad donese svoj sud o tome sumnjam da ce biti pozitivan za njega, da ce mu lako oprostiti...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom