Pogledaj jedan post
Old 25.06.2017., 17:34   #12
Hvala vam na savjetima i svojim pricama. Sve je to dosta tesko jer je ona fizicki nemocna i ne moze biti sama, a takodjer je i psihicki dosta bolesna te joj se unazad nekoliko dana stanje dodatno pogprsalo. Mene je njihovo ponasanje kroz zivot dosta ostetilo i da bi bila normalna sebi, svom muzu i djetetu moram biti sto dalje od njih. A opet ne mogu samo tako prekinuti sve odnose s njima i trudim se bar na daljinu biti pogreska. Kad kazem tati da mi je sve to previse trenutno i da ne mogu to svaki dan slusati, on kaze da je tesko i teze njemu i da je normalno da sam lose, ali da ne mogu prati ruke od toga i da mu treba moja pomoc oko nje. Stalno balansiram i tesko mi je dalje izdrzati, neki dan sam imala panicni napad i bila sama doma s bebom i morao je dragi doc doma s posla. Mi za nekoliko mj imamo svoju svadbu, a moji me jednom nisu pitali za to osim kad su rekli da je neprimjereno da sad radim svadbu i da mama nece moci doci. Ili partner mi ide na sluzbeni put, a ja cu za to vrijeme biti kod njegovih da imam neku pomoc oko bebe na sto su moji strasno ljuti sto idem tamo umjesto da idem kod njih pomoc im sto je nemoguce jer ne vozim, a i meni dobro dodje pomoc. Tako da svaki moj pokusaj normalnog zivota je odmah s njihove strane sabotiran.
mmalina is offline  
Odgovori s citatom