Pogledaj jedan post
Old 06.07.2017., 17:39   #41
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Nalazim se u vrlo komičnoj situaciji, djevojka od 21 godinu zaljubila se u mene koji ima 23 godine više od nje. Izgledam deset godina mlađi i to mi predstavlja problem, žene koje me privlače uglavnom misle da sam mlađi od njih, dok ove u dvadesetim ostanu šokirane kada saznaju moje godine.

Takav je slučaj i sa dotičnom, sretnem je svaki dan na njenom radnom mjestu u marketu, prije tri mjeseca primijetio sam da je kolegice zezaju bacajući pogled prema meni. Odmah mi je bilo jasno što se događa.

Postalo mi je neugodno dolaziti na to mjesto, jer me motre sve uposlenice i putem radio veze namještaju da mala kao slučajno dodje na blagajnu.

Sve sam to muški trpio i pravio se da ne primjecujem, međutim počela je otvoreno i upadljivo ponašati se, tako da izaziva smijeh kod kolegica ali i mene,.Da, počeo sam se smješkati kada udjem u taj market.

Prošli tjedan je izjurila iz marketa sustigla me, prošla par metara, naglo se okrenula i ponovo projurila pored mene, pogledavši me duboko u oči. Do tada sam je viđao u radnoj uniformi, no sada je ispred mene prošlo prekrasno seksi stvorenje u poderanom dzinsu, golih ramena sa tetovažom na jednoj nadlaktici. Paf ostao sam skamenjen, prošla je da mi se pokaže , od tog trenutka u meni je buknuo požar.

Pokušao sam komunicirati direktno i online, pobjegne. Preko druge kolegice zamolim da stane, ne poznaje me, žao mi što će se šokirati i razočarati. Pošaljem poruku, navedem je da me istraži na netu. Sinoć kolegicama pokazuje nešto na mob, čujem svoje godine, zanimanje, i vidim šokirana lica.

Međutim par minuta poslije opet iste igre na blagajni.

Pošaljem poruku, predstavim se i objasnim situaciju. Nemam pojma kako će reagirati, svabica je, drugi mentalitet, i poprilicno je stidna.

Što bi vi na mome mjestu? Oprezan sam nakon prošlogodišnjeg ljubavnog brodoloma. Ali osjećam uzbuđenje
1.Malo manje koristiti opijate
2.Ako je priča i istinita onda
jebi je ako možeš, kurcu vrijeme prolazi, nema se tu šta filozofirat
__________________
Republica Dalmazia-https://it.wikipedia.org/wiki/Dalmati_italiani
Pitralon is offline  
Odgovori s citatom