Pogledaj jedan post
Old 04.08.2017., 11:36   #48
Imao sam jedan prekid u životu (bilo ih je više), al ovaj posebno, od kojeg sam se dugo oporavljao i koji je došao, ajmoreć nakon ukupno godinu dana poznanstva, a od toga cca 7 mjeseci veze...

U nekoj petlji opijanja, zaboravljanja, pokušaja s drugim curama, pa pokušaja uspostavljanja ponovnog kontakta s bivšom (jadno...znam), magloviti i turbulentni period gdje mi se vraćala u misli je trajao nekih godinu dana.

Da li je emotivno teže za preboljeti dulju ili kraću vezu, ne bih mogao reći, ono kaj iz svog iskustva mogu reći jest da je moj prekid bio bolan zbog toga jer sam bio nekakvom emotivnom "uzletu"...

Sve se po mojim nekim viđenjima odvijalo nestvarno dobro...Prelijepa i predobra cura, mladi i neopterećeni oboje, nisam se ni trudio kontrolirati svoje emocije nego sam se skroz prepustio, skinuo oklop i bio doslovno emotivno "gol" pred njom.

I onda primjetih da se nešto dešava...i da se ona počela hladiti. Osjećaj kao da držiš u šakama fini pjesak koji nezaustavljivo curi...i što se ti više trudiš da ga zadržiš to je situacija gora.

Nikad prije ni poslije nit jedan prekid (čak i u duljim vezama) nisam tako proživio.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom