Pogledaj jedan post
Old 04.08.2017., 15:32   #49
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post

I onda primjetih da se nešto dešava...i da se ona počela hladiti. Osjećaj kao da držiš u šakama fini pjesak koji nezaustavljivo curi...i što se ti više trudiš da ga zadržiš to je situacija gora.
S ovim suosjećam.

I ja sam dosta analizirao i počinjem prihvaćati da je to bilo samo to, nestao je osjećaj zaljubljenosti kod nje kakav je bio u početku i zadnjih nekoliko mjeseci sam osjećao da je nezadovoljna s nekim stvarima. Samo sam mislio da će je proći, dok stvar nije bila skroz gotova.

Poslije prekida smo se našli još jednom da porazgovaramo dok su se stvari "slegle" i glavni razlog za prekid je bio taj da je osjećala da više ne može rasti kroz naš odnos. Naravno, neke su je druge stvari kočile i još uvijek će i poanta je da ja nisam mogao nikako utjecati na to. Naravno, tu su i neke druge okolnosti o kojima sad ne bih. Morao sam prihvatiti da je gotovo.

Najteža točka je bila baš u tim trenucima dok sam odlučio otvorit ovdje tu temu. U međuvremenu sam se uspio dovoljno distancirati da ne razmišljam o svemu tome u previše negativnom kontekstu, okrenuo sam se drugim stvarima.

Sad mi je čak i zabavno na poslu, cerekamo se u uredu na svakodnevne gluposti i lagano se vraćam u društveni život. tu i tamo se ulovim kako razmišljam i bude mi bed, al razmaci su uglavnom kraći i ne toliko intenzivni kao prije. Do jeseni ću valjda bit ko nov
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom