Pogledaj jedan post
Old 17.09.2017., 12:14   #7
Quote:
marko26zgb kaže: Pogledaj post
Ja bih se nadovezao na ovu temu. naime, nisam još radio na ovaj način trgovanja online... da ne duljim. Agencija za trgovanje (forex i fx tržište) je u pitanju i traže me skeniranu osobnu, izvod za račun iz banke (ili neki račun koji glasi na moje ime) i skeniranu karticu koju ću koristiti - treba biti potpisana, rekli su da prekrijem na prednjoj strani one brojeve u sredini, a na stražnjoj ona zadnja 3 broja.
Zanima me jel to inače pravilo kada se želi koristiti aplikacije od takvih agencija ili mogu biti neke malverzacije s podacima?
Registrirani su u Londonu
Pretpostavljam da pod "Agencija" misliš na "Brokera" putem kojeg ćeš trgovati.

Uglavnom, to je normalna i redovna procedura za otvaranje računa za trgovanje. Što se tiče kartice i podataka sa iste, te bankovnog izvoda razlog je slijedeći. Dakle, po zakonu brokerska kuća može vraćati uplaćeni novac samo tamo odakle je došao. To znači u primjeru, ako si uplatio npr. sa kartice $1,000, a kasnije putem banke $2,000 i želiš povući te novce nakon nekog vremena, iste ti broker mora uplatiti redoslijedom sa istim iznosom, $1,000 na karticu, te nakon toga $2,000 na bankovni račun.

No, ne trebaš se zamarati sa tim sada, jer ćeš ionako iste izgubiti u početku, pa stoga kreni sa što manje uloga.

P.S. Jako je bitno o kojem se brokeru radi također, pa prelistaj malo teme po tom pitanju.
__________________
"Puno lakše je pričati o novcu, nego ga stvarati" - Voltaire

Želiš saznati istinu o forexu? Klikni ovdje!

Zadnje uređivanje CroBroker : 17.09.2017. at 12:51.
CroBroker is offline  
Odgovori s citatom