Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 00:23   #6040
Quote:
Lorelei S kaže: Pogledaj post
Premalo jedeš.
Što je sa žitaricama, mahunarkama?
A ako ćeš bit na sirovom ne znam, onda valjda više banana...iako ne znam koliko ti se to preporuča radi povišenog kalija.

Spajaš nespojivo u smoothijima. Umjesto maslinovog ulja dodaj laneno ulje ili ulje kokosa hladno prešano. Max jedna žlica.
Premalo?
Jucer sam za rucak imala varivo od lece i heljde s porilukom i povrcem. Navecer quinou. Mislim popodne, navecer sam popila taj predivni smoothie.
Pa jedem cijele dane.
Jucer za gablec sam imala namaz od slanutka i sezama.
Ujutro iza dorucka, i ovih dana pila sam cilku s jabukom, mrkvom i limunom. Tek sam sinoc imala prvi samostalni sirovi obrok. I jutros.

I to je ono sto mi nije jasno. Kako meni to nije dovoljno hrane, a jednom muskarcu koji ima duplu misicnu masu, koja sagorjeva pet puta vise energije od mene i koji ima isto takve potrebe, a prezivi zdrav i jak samo na sirovom vocu i povrcu?
Sto sam ja onda drugacija?

Sto se tice kalija sve ga je to prepuno. I kelj, i banane i quinoa i opcenito povrce i voce.
Zato sam sada htjela tjedan ili dva uhodati ovu prehranu, da bude onakva kakvu je zamisljam da ce biti i onda otici izvaditi krv i vidjeti gdje sam s tim kalijem. Pretpostavljam da vjezbom nesto potrosim, ali vjezbala sam i prije pa je bio povisen kad sam jela meso, tijesto i gluposti koje prakticki ne sadrzavaju kalij.
Ako bude divljao, ni sama ne znam kako bih se mogla prehranjivati a da to nisu krafne i meso....
avelina is offline