Pogledaj jedan post
Old 29.05.2009., 10:36   #15
Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
sta s onima koji su na popisu da ilegalno koriste stan?cula sam da mogu pisati i zalbe ..... su sanse da joj ''pripadne''..koliko znam nisu lose.... molim vas,moze li mi neko odgovoriti dali ima ikoga tu tko je na popisu da ''ilegalno'' koristi stan ...
wtf

blago tebi odn. frendici, a mm i ja kreteni, zajedno sa svima frendovima, koji zamisli, plaćamo stambene kredite, jer smo, eto, mazohisti, budale,
zašto bi otplaćivali kredite po 30 godina, a ne nešto priuštili svojoj djeci ili pomogli starijim roditeljima,... ne radije ću dati pare banci...
a još kad pomisliš na podstanare.... zamisli koliko 'budala' plaća podstanarstvo i to nekom stanodavcu- umjesto da stan proglasi na sebe??

a tvoj argument, meni je teško, samohrana sam mama, moram provaliti u tuđi stan, pa onda ću se boriti 'za svoje'...:

stvarno je grozno što godinama, i to po 10-tak, moraš živjeti u stanu u kojem si ilegalno!!!! ...i još bi da ti nešto ''pripadne''???? nije moje, nisam zaradila taj stan, nisam naslijedila od roditelja koji su se možda dobrano namučili za taj stan, svjesna sam da sam u njemu ilegalno, pa zašto ne bi, svi kradu pa idem i ja... razlika od pravih lopova i mafijaša je što sam ja imam dijete...
i najvjerovatnije ne spadaš u onu generaciju koja se zatekla u društvenim stanovima (mislim ti ljudi nisu krivi), ali ti, u svojoj mladosti da nisi sposobna osigurati sebi i djetetu krov nad glavom, ups, pardon jesi

isprike svima koji čitaju, ne autorici pitanja, no iskreno sam ljubomorna na nju, što ima kliker za krađu.. i priznajem da sam se raspištoljila
reia is offline  
Odgovori s citatom