Pogledaj jedan post
Old 28.07.2013., 23:29   #3633
Thumbs down

Pozdrav svima! Slinky sori nije me bilo neko vrijeme.. Vidim dobila si svoj strojcek:-) pa sto cekas, przi odmah na najjace!!:-) salim se, polako, kad budes spremna. Znam kako se osjecas, svi se mi bojimo neuspjeha..
Sto ti treba pomoci? Spajanje je jednostavno. Adapter ukljuci u struju i u hidrex, crvenu zicu u crveni utor, crnu zicu u crni utor, postavi aluminijke podloge i na njih rucnike i prelijes vodom. Upalis stroj u postavis ruke na podloge i on ti se sam upali. I nemoj stavljati puno vode, probala sam da mi prekrije skroz prste i nokte i boli fuuul, i dr.mi je rakao da ima manji ucinak. Pazi da nemas ranice( zanoktice, ogrebotine...) jet ce te peci jako. Ja se przim svaki dan( jednom ruke drugi dan noge na 15min 35v. Ljeto je pa svaki dan to radim. Nekad je ucinak bolji, nekad slabiji. I mijenjaj si boji zica( jedan dan ljevu ruku na crvenu a drugi put desnu na crveni zicu) jer crvena ima malo jaci ucinak. Nisam pazila na to pa mi se znalo desiti da mi je jedna ruka ful mOkra a druga ful suha.
wetwetwet is offline  
Odgovori s citatom