Pogledaj jedan post
Old 02.09.2016., 15:11   #92
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
nije istina,
nikad nisam dobila mail o izostanku a, dijete mi je kao i svako drugo tokom godine izostalo sa nastave, isto imamo e-dnevnik.
Hjoj bože, kako je teško s tobom imati posla.
Nisi ga dobila jer mu ne pristupaš preko sustava e-građanin. Kolega koji ga je dobio registriran je kao e-građanin.

Provjeri prije nego se prosereš.

Quote:
kolega je dobio mail, tj. njegova žena, samo taj put kad nisu najavili izostanak.
ovo si jednostavno izmislila.

Neki misle da nije fer što zbog jedne Tanite ni drugi normalni roditelji ne dobiju privatni broj. Ponekad čak tako mislim i ja.

Ali se brzo predomislim. Jer Tanita jednostavno ne shvaća, ne cijeni, ne osjeća zahvalnost što joj je omogućeno i olakšano da komunicira s učiteljem i privatno. Ona to postalja kao svoje pravo. I onda se nađeš u situaciji kao ovdje na forumu da moraš objašnjavati da davanje svog privatnog broja nije tvoja obaveza nego gesta dobre volje koju očekuješ da roditelj cijeni. A kad si jednom roditelj u glavi to postavi kao svoje pravo, teško da se može natrag.

I zato ništa od mog privatnog broja.

Iako ga moji učenici imaju. Jer odlazimo kao dodatna ili dramska grupa na nastupe, natjecanja, sajmove knjiga, posjete Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici, izložbe... nalazimo se u gradu, idemo javnim prijevozom i važno mi je da sam njima u tim situacijama dostupna.

Dakle, meni je jasno da se do njega može doći. Ali svaki tko je do njega došao a da mu ga ja nisam dala, zna da će biti otpiljen ako nazove.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom