Pogledaj jedan post
Old 10.07.2013., 19:30   #464
Ja mogu uštedjet i bez Lyonessa ako to naravno želim. Ne želim štedjet s Lyonessom i puniti džepove Hubertu i švicarskoj banci. Ne radi se o zavisti, dapače, sasvim sam uspješan u onome što radim inače radi se o tome da na temelju svega što sam u dosadasnjim postovima naveo - ne podrzavam piramide i preljevanje novca iz supljeg u prazno, filozofiju kompanije, sektaške crte, lešinarenje...Radije ostanem bez 2%nego budem dio toga. Tamo govore o nekom preskakanju jedinica i multipliciranju, umnozavanju novca...svima oci zasjase kad su to culi, taj novac od nekud mora doci, netko ga treba dati/izgubiti da bi ga netko dobio. Svi misle kako ce njihove jedinice dozivjeti epsko putovanje i dati puuunooo novca...punooo vise nego sto je trgovac isplatio lyonessu...to tako ne ide. 10ak ljudi ce imati pare a vi ostali ste ovce koji ste im u tome pomogli i pri tom spusili svoj novac i zajebali jos ko zna koliko ljudi koji su postali premiumi. Svaki dab kupujem u konzuma i spara, radije uzmem bodove i naljepnice jer bar nesto konkretno donesu a ne pisljivih 2kn na 100 kn....
Joe80 is offline  
Odgovori s citatom