Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 09:04   #11545
Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
Ne to nije što želim reći. Moga si i veću glupost izvalit. Znam ja da se nekad srdela bacala a danas je kilo 20kn. Ili više. Znam da je sirotinja imala maslinova ulja i sve pripremala na njemu a danas je litar 70kn ako valja i ako znaš čovika tj. ako ti se posreći. Istovremeno litar parfemisanog djevičanskog sranja košta 29,95kn. Drek tj. kako u dalmaciji kažu govno.

A taj loš argument s pečenje kolača još nisi odbacio. Zašto? (ovo zašto je retoričko). jedem kolače svaki dan. Jedan ili dva. I čudom se čudim idijotima koji cjene prihvaćaju zdravo za gotovo ili ih psihopatološki racionaliziraju.

Otkaži internet i mobitel (neš mi govori da ti to starci nisu imali) i ostat će ti taman da kupiš 20 kolača svaki tjedan i po današnjim cijenama.
Da hoćeš živjet standardom iz tih godina možeš i danas s tim parama osim što ti istinabog neće nitko džabe dat stan u centru Splita al nije baš ni da je tad bio dio standardnog paketa koji se svakoj osobi dodjeljivao kad navrši 25
99% ekipe koja nariče za tim nekim mitskim vremenima kad su svi bili jednako siromašni ne nariče jer je njima tad objektivno bilo bolje nego im je sad muka gledat kako netko drugi ima nešto što oni nemaju. Nije baš da je išta postalo manje dostupno, samo je došlo više tog što bi svi htjeli imat
mistylis is offline