Pogledaj jedan post
Old 14.09.2008., 22:39   #8
Mi se budimo oko 7.Sredim malog koji mi ima 3 mjeseca,pa pomognem maloj koja mi ima 6,5,pa sebe,napravim krevete i u 8 vodim malu u vrtić.Kad se vratimo doručkujem,stavim prati veš i odem na sat-dva u šetnju.Mali mi jede svaka 3 sata,a i nema još određeno vrijeme za spavanje.Nakon šetnje i hranjenja stavim kuhati ručak i napravim ono što sam si taj dan odredila.Svaki dan čistim jednu prostoriju.Do 2 je skuhan ručak i počišćeno je,a u pola 3 dolaze muž s posla i mala iz vrtića pa ručamo.Onda ili smo vani ili kod nekog ili netko dođe k nama ili imamo nešto za obaviti.2 puta tjedno vodim malu na engleski,a sad bi htjela i ritmiku.U 7 smo doma i slijedi večera,kupanje,priča za stariju i do 9 oboje spavaju,pa ja vratim stvari na mjesto i istuširam se,pa tv,knjiga,laptop ili muž.3 puta tjedno mi je počela dolaziti frendica koja vodi fitnes i sa kojom vježbam od 8 do 9 navečer jer znam da sama neću,a moram ove kile maknuti,a u dijete ne vjerujem,nego samo u vježbanje i zdravu prehranu.E da i svaki dan pola sata vježbam sa malenom da ju malo pripremim za školu.A sad bih si trebala napraviti generalku,jer sam cijelu trudnoću ležala pa bila na moru i sad je zbilja vrijeme.
Sany* is offline  
Odgovori s citatom