Pogledaj jedan post
Old 21.05.2006., 23:26   #11
Quote:
janna6 kaže:
o mili bože kaj vi tim pesima radite. imam bernskog planinskog psa već skoro 7 godina, nikad nije bio na ikakvom školovanju niti sam izvađala ove BOLESNE eksperimente nad njim. to je užasno miroljubiva, umiljata i prijateljski nastrojena pasmina. obožava malu djecu, a isto tako obožava bit u centru pažnje. moj pes inače boravi i u kući i u velikom dvorištu u kojem slobodno šeće,a kad recimo idemo u "civilizaciju" onda ga stavim na uzicu i NE VUĆE me ko tele jer sam se s njim bavila od malih nogu i zna se ponašat kako na uzici tako i bez nje. sa psima se treba bavit od malih nogu pa će slušat tvoje naredbe. ovim tvojim prijeteljima treba neko lječenje jer ako je neko miroljubiv i poslušan onda je to baš ova pasmina, fakat dizaster priča
to sam i ja cuo za njih, da su jako miroljubivi i da obozavaju malu djecu i da vole biti u centru paznje. doma imam i rottwailera starog 2,5 godine koji voli biti u centru paznje pa me zanima dal bi tu moglo biti problema jer ne zelim da mi cijeli dan reze jedan na drugoga, ko njemacki ovcari od mog prijatelja.
sto se tice dominacije, o tome su me upozoravali i prije dok sam imao dobermana ( susjedi ga otrovali) i kad sam nabavio rottwailera, mejdutim ja s tim nikad nisam imao problema, mislim da je jako vazno kako se s psom postupa dok je jos stene.
zigy is offline  
Odgovori s citatom