Pogledaj jedan post
Old 10.04.2003., 19:46   #3
Quote:
Invizigot> od Shrek - a do monstersInc - a u novije vrijeme i naravno starih crtanih filmova koji nemaju nikakve veze sa svim ovim animacijama i raznoraznim efektima koji vam se najvise svidja....


Ma nema do starih crtanih. Ova nova američka produkcija se može samo sakriti pred starim crtanima.


Quote:
Invizigot> neki dan sam gledao planet sa blagom i pravo mi se svidio.... sta vi kazete na sve to????


Kažem da je "Treasure Planet" najgori Disneyev ikad. Animacija je dobra, to ne poričem, ali sve ostalo je

Quote:
Ph0enix> Lilo&Stitch je fora. Samo zbog Stitcha.


Yep...nije loš, ali je previše orijentiran za klince. Zadnjih pola sata filma mi je sve pokvarilo.

Quote:
Ph0enix>Ice Age me prilicno iznenadio, ocekivao sam smece, a ispao je cisto fora.


Jel' da? I mene je odista ugodno iznenadio. Nisam očekivao da će biti smeće ali sam mislio da neće biti ništa posebno.

Evo, zaista mi je drago vidjeti da se kvaliteta vraća, koliko-toliko, u američku produkciju.

Najbolje kod "IA" mi je to što je u biti vrlo jednostavan. Ima cilj da nas zabavi i to je to. Ne pokušava ispasti kao neki "spektakl" te isto tako ne fura se na neke dublje teme. Just keepin' it simple.

Humor "IA" mi se jako sviđa. Dobar je i za klince i za nas malo starije.

Sve u svemu pravo osvježenje. (iako je već dosta star)



Od ostalih animiranih? Pa recimo da me "Spirited Away", od novijih, oduševio. (kao i bilo što od Miyazakija)

Danas sam baš recimo pogledao "Pom Poko" od Studia Ghibli. Ma genijalno. Skupina rakuna koji se mogu transformirati (čak i u ljude) pokušavaju spastiti šumu u kojoj žive od ljudi.

Zadnje uređivanje Icepick : 10.04.2003. at 21:25.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom