Pogledaj jedan post
Old 02.05.2012., 11:14   #4257
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
A to. A nezz, ja briem da su autori ubacili tu priču tek toliko da se osiguraju da ako se ne dosjete boljega, uvest će Alinu sisterku u igru :n e zna: Ja se ipak nadam da će biti maštovitiji, ali nam svejedno donijet Ali živu i zdravu natrag u Rosewood :c erek:

nju je A. najmanje mučio i najmanje je solo dobivala poruke, najmanje se brinula da otkrije tko je to i tako.
BTW Aria mi je u zadnjim epkama bila sasvim solidna, čak i simpa : D

Znači svašta može biti. Na kraju se Ali otišla zabaviti na Havaje i zaboravila se javiti te izgubila pojam o vremenu. Osamka bin Laden :l ol:
Ma ja ne bi da je Ali živa, ja oću da je A crazy Jenna, i da su sa njom u teamu Noel, Jason, Mona, Lucas i još neki seronje....

Pa imala je dosta svojih problema kod kuće...oko obitelji, tj., da se Byron i Ella pomire, brat joj je pošizio, veza sa Ezrom....sad da još brine okolo koja je budala naganjava...a kako da ne!

Pa može bit...i onda se sjetila da im se mora javit, al oni misle da je mrtva, a ona voli takvu pažnju, onda šta će, aj ide ih ucjenjivat! ....ma nije ona baš normalna! Jbte, terorizirala je cijeli grad i na kraju njih četiri su krive...da baš!

Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
eh steta sto nekih ljudi nije bilo da citaju nase komentare prije.. smijali bi se s nama skupa i zivcirali.. di je ekipa koja je gledala preko live streama season finale i kad je mona kao ispala A? kako smo svi tu na forumu imali date i komentirali i zivcanili kad bi nesto zastekalo... hahaha.. ko da smo na kokainu a ne da gledamo seriju.. al ova serija je ko droga.. dobro su oni napravili finale 2 sezone..
...da!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline