Tema: Barcelona
Pogledaj jedan post
Old 08.06.2013., 08:19   #3027
Smile autićem - izvrsno!!!!!

Ja idem po treći put autom u Barcu cca 5 ili 6. kolovoza. Mijenjala stan sa nekim japancima i sada oni kod mene, a ja kod njih. Put nije uopće naporan, ali treba izbjegavati mondena središta isključivo zbog troškova. Klinac i ja samo spavali prvi puta u nekom selu iza Venecije (dan smo proveli u Veneciji), drugi puta smo spavali u jednom selu iznad Nice na agro turizmu. Onda smo dalje polako do Andore, spavali opet na nekom agroturizmu, pa se ponovno spustili na kupanje u Loret de Mar (klinac je htio to vidjeti iz samo njemu znanih razloga), te nastavili do Barcelone. U povratku smo spavali u malo ispred Genove na terasi jednog restorana. napuhali luft madrac i kad se krčma zatvorila - mi legli. Naravno, vlasnici su znali da ćemo spavati. A, restač - ludilo. Dobra klopa i na samoj plaži. Ćorka pod vedrim nebom. Onda nam se to dopalo, pa smo još dva dana tako žicali po restoranima na plaži smještaj pod vedrim nebom. Sasvim dobro iskustvo i - nezaboravno. Ako baš želite spavati u Monte Carlu, onda si pripremite novčiće. I to više njih....jer, trebati će Vam.
Quote:
LeLax kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
U kolovozu planiramo put u Barcelonu - automobilom.
Nisam naisla na takva iskusva pa je svaki savjet dobrodosao, pogotovo gdje putem prespavati? Poslije Monte Carla jer tu bi se zadrzali prvi dan puta.
Zahvaljujem na svakoj info
abosilj is offline  
Odgovori s citatom