Pogledaj jedan post
Old 14.05.2007., 23:54   #5
marko - Jul 11, 2002 17:57 (*.ge.com)
Ma ovo sto si objasnio nije istina... To je samo lepo slozena prica koja zvuci istinito ALI
nije. A svi znamo da ALI devojci srecu kvari.

Znaci, trudna od oralnog seksa? Nego sta! Jesam vam vec rek'o - onda beba raste u usnoj duplji,
ceo proces je mnogo kraci (oko 4 meseca) i onda je samo ispljunes. Mnogo manje bolno, verujte mi!


--------------------------------------------------------------------------------



biggrin.gif - Jul 11, 2002 18:05 (*.menta.net)
jesi upropastio, ja se bas smejem onom 'pakovanju za kosu' ...


--------------------------------------------------------------------------------



Pametnica - Jul 11, 2002 18:15 (*.shawcable.net)
Tebi "Odgovor" svaka cast, stvarno ne znam sta je sa ovima sto vjeruju da se moze zatrudniti od
oralnog seksa.


--------------------------------------------------------------------------------



pjufz - Jul 11, 2002 18:48 (*.hispeed.ch)

mala jesi dobra ui sto bi sada zakrko vec se hvatam,s *icke do usta uf.


--------------------------------------------------------------------------------



MP - Jul 11, 2002 18:51 (*.slb.com)
Dobar topik.

Sta da se kaze, da li smo prepametni ili ne?
Polovina komentara su realni a polovina je segacenje.
Svaka ona koja je ostala trudna od oralnog seksa ne treba da ide kod ginekologa vec kod
psihijatra.



--------------------------------------------------------------------------------



..... - Jul 11, 2002 19:00 (*.3web.net)
naravno i ona koja misli da je to moguce (mislim ostati trudna na taj nacin).uh curo,nije tebi
lako nije....


--------------------------------------------------------------------------------



smejte se vi - Jul 11, 2002 19:29 (*.sympatico.ca)
ali tako i je i isus rodjen - svrsio bog devici mariji u usta!


--------------------------------------------------------------------------------



glue - Jul 11, 2002 19:47 (194.204.*)
Ma lazu te..moze da se zatrudni i tako,
ja sam cuo da je jedna zatrudnela preko televizora gledajuci drugi dnevnik...
toliko se zanela sa vestima iz zemlje da nije primetilia da joj je dragi svrsio u usta a ne kao
i obicno u usi.

evo sad gleda samo pink

od pinka se izjalovis


--------------------------------------------------------------------------------



Loodilo - Jul 11, 2002 20:59 (*.t-dialin.net)
Ma da i ja se samozadovoljavala sa flasom coca-cole pa zatrudnela i rodila celu gajbu!


--------------------------------------------------------------------------------



picalizacica - Jul 11, 2002 21:10 (*.EUnet.yu)
Moze da se zatrudni i bez odnosa. Evo ja nisam imala odnos preko godinu dana i samo sam sedela
na stolici za kompjuterom i trudila se nesto da nadjem i zatrudnela. U 6. mesecu trudnoce sam i
veoma sam srecna zbog toga. Rodicu musku stolicu i zvacu je Stoki Amd. Posto je moj komp i
razlog zasto sam se toliko trudila i zatrudnila.

Ps:
Iz drugarstva se deca prave.


--------------------------------------------------------------------------------



picalizacica - Jul 11, 2002 21:18 (*.EUnet.yu)
A samo da vam jos nesto kazem. Kada izguram ovu trudnocu planiram, posto sada znam kako se moze
zatrudneti, da imam jedan mali odnos sa mojim tosterom jer je ovaj vec skoro riknuo a treba mi
novi.
A posle? Ko zna? Mozda i ves masina bude na redu, a mozda i sporet.


--------------------------------------------------------------------------------



Loodilo - Jul 11, 2002 21:22 (*.t-dialin.net)
Za PicuLizacicu:Pa ce biti posle "Lepo je meni mama govorila cerko ti si mikro-talasna tebi
treba neko lep i zgodan kao Paja Frizider ili Steva Zamrzivac,a ja se udala za ovog mog Peru
Sporeta i najebala"




--------------------------------------------------------------------------------



picalizacica - Jul 11, 2002 21:30 (*.EUnet.yu)
A imam jednu dilemu ja. Jeli moze da utice na trudnocu odnos sa ventilatorom? Evo jos uvek mi
se vrti strasno od tog silnog odnosa. A to se desilo pre nekih 5-6 dana a tek je sa 6000 obrtaja
spao na 4000. A ovaj moj Stoki Amd ne trpi toliko malu obrtrazu kada bi trebalo da radi na
minimum od 7000 obrtaja.

ps:
vaservaga kaze da samnom teras shegu da bog da dobila pesak u bubregu.


--------------------------------------------------------------------------------



minketa - Jul 11, 2002 21:38 (*.ptt.yu)
Preko 60 odgovora na jednom topic-u?!
Eto. Trebalo je da se povede prica o seksu, i to ne bilo kakvom, vec ORALNOM - pa da zdravlje
zazivi punom parom ohmy.gif)


--------------------------------------------------------------------------------



Loodilo - Jul 11, 2002 21:44 (*.t-dialin.net)
Zazivelo i to kako ko da ga je roda donela wink.gif)
Samo pazi da ne ostanes trudan/na od ove diskusije i silnog smeha ko zna mozda je i to moguce?!?


--------------------------------------------------------------------------------



. - Jul 11, 2002 21:56 (*.rogers.com)
Zezajte se vi samo, ali ipak budite pazljive, obavezno ispirajte usta spermo-unistavajucom
tecnoscu. Nikad se ne zna, djavo ne spava. Moze to da zaluta nekim putem, recimo ispljunes pa
sednes na to. A nekima kiselina u zelucu, sto ovaj objasni, nije bas toliko jaka da ih unisti.
U svakom slucaju ne bacajte, iskoristite za ono gore pomenuto pakovanje za kosu.


--------------------------------------------------------------------------------



ama ljudi - Jul 11, 2002 21:58 (*.rogers.com)
moze sta vam je moja je trudna i ja vec ocekujem sina/cerku svaki dan
hahahaa

ludnicaaaaaaaaa


--------------------------------------------------------------------------------



krema od sperme - Jul 11, 2002 23:36 (*.rogers.com)
Jednom je meni prijateljica rekla da je sperma dobra za lice.Posto je puno proteina nema da
fali.
Nama zenama ne treba puno,pa da se zamislimo sa predivnim tenom,zategnutim i cistim kao
mlijeko.Jedva sam cekala da muz dode s posla,da bih ja toga malo "nahvatala"(cak sam planirala
da stavim u teglicu,pa u frizider)hahahaaahaah.
Da skratim pricu,kada sam ja to nanijela na lice,automatski sam krenula da vristim hahaahaa,jer
me u zivotu nista nije vise peklo.Ja sam dva dana hodala sa crvenim flekama haahahahah.
Nikada vise sperma nece meni na lice hahahaaha


--------------------------------------------------------------------------------



ONA - Jul 11, 2002 23:45 (*.cogeco.net)
ZA SVE VAS KOJI MISLITE DA NISAM UPRAVU JOS JEDNOM VAM KAZEM:ORALNI SEX MOZE DA DOVEDE DO
TRUDNOCE JER SPERMATOZOIDI PUTUJU KROZ ORGANIZAM.KADA IDE NA USTA ONDA JE SPORIJE, ZATO STO
TREBA VISE VREMENA DA SE STIGNE DO POLNOG ORGANA NEGO KADA IDE DIREKTNO, ALI MOZE!

DA SAM JA UPRAVU LEPO SE MOZE VIDETI JER STARIJE ZENE KOJE NISU DAVALE ORLANOGA SEXSA NISU
OSTAJALE U DRUGOM STANJU KAO DANAS I NIJE BILO ABORTUSA.DALI VI STVARNO MISLITE DA SVAKI PUT
KADA JE ZENA TRUDNA DA JE TO ODOLE?
SAD,NE OSTANE SE UVEK U DRUGOM STANJU I KADA SE SVRSI U USTA JER KOD MUSKARCA SPERMA NIJE UVEK
ISTA NEGO KAD MU JE GUSCA ONDA LAKSE MOZE DA PRODJE JER JE IMA VISE I VISE SPERMATOZOIDA A KADA
JE REDJE(KO ONA VODICA) UVEK ZNAMO DA JE TADA MANJA SANSA DA ZAGLAVIM.

JEDINO JE ANALNI SEXS SIGURAN AL JE MNOGO RUZAN.
PAZITE SE , SAMO VAM TO KAZEM. A MENE MOJ MOMAK VOLI DA LJUBI!


--------------------------------------------------------------------------------



??? - Jul 11, 2002 23:56 (*.cgocable.net)
Ma moze se ostati trudan, nego sta!!!!!!!!!!!!
Kad je sperma u ustima onda dolazi do van-matericne trudnoce!
Zar to niste znali???


--------------------------------------------------------------------------------



cccc - Jul 12, 2002 00:03 (*.3web.net)
Joj Boze jadna cura.........
A ja sve mislila ona se sali........
Joj pa ovo je strasno......
Cuj "STARE ZENE NISU DAVALE MUSKARCIMA ORALNOG SEXA"......o Gospode Boze zenska glavo iz kog si
ti veka ispala...
Jao jadna li ti mati koja te takvu blentavu rodi........
Auuuuuuuuuuuuu,ma ne mogu sebi da dodjem....
Odoh da se umijem........



--------------------------------------------------------------------------------



SIGURNO DA ... - Jul 12, 2002 00:32 (*.surfer.at)
...se moze ostati u drugom stanju posle oralnog sexa.

Ukoliko ljubavni cin podijelimo na etape pa nam "oralni"dodje kao uvertira pred operu,eto bebe.






--------------------------------------------------------------------------------



pih - Jul 12, 2002 07:56 (*.3web.net)
jooooooooj jadnice jadna i glupa joooooooooooj ljudi ovo da nije smesno bilo bi zalosno
joooooooooooooooooooooooj


--------------------------------------------------------------------------------



nestala - Jul 12, 2002 08:40 (*.ac.yu)
raspravaaaaaa????


--------------------------------------------------------------------------------



Bane - Jul 12, 2002 08:54 (130.227.*)
Bez orala nema morala. I naravno da je zdravo gutati.
Ja svojim devojkama ne dozvoljavam da napuste eroticnu scenu
dok nesaliju moju hiper-kaloricnu punjetinu.


--------------------------------------------------------------------------------
Stella - Jul 12, 2002 08:59 (*.imshealth.com)
Joj ljudi dobri ste.... ovi vasi komentari me nasmejase do suza i to na sav glas... (dolaze mi
kolege u sobu da me pitaju da li se u redu i zasto placem toliko smile.gif))

ali me ne cudi uopste ovo neznanje od ove mlade naivne curice... ja poznajem licno jednu curicu
koja je isto mlada "pocela" i zatrudnela ali "normalno", (samo da napomenem da je trudnoca bila
pozeljna) ali nakon sto je zatrudnela nije vise spavala a deckom, na pitanje sto ne spava sa
njim - ona (ne ONA) je odgovorila: pa ne smem da spavam sa njim sada mogu ponovo da zatrudnim
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ovo je stvarno nemoguce ali postoji na zalost....!!

Nego sta nego vole da gutaju .
Sto ih vise Maltretiras i vise Bijes vise te vole.
futrola is offline