Tema: Pauk- kazna
Pogledaj jedan post
Old 28.01.2011., 23:17   #45
Quote:
Jumai kaže: Pogledaj post
U njenom slučaju je samo ona kriva i ne vidim zašto traži krivca u djelatnicima Kauflanda ili nekom trećem. Pauk sigurno nije digao auto s bakom unutra, sama je rekla da nije stavila potvrdu, znači činjenice su jasne, auto bez znaka da vozi invalid parkirano na invalidskom mjestu. Ja tu samo mogu pohvalit djelatnike policije - pauka na ispravno obavljenom poslu.
Ja ne mogu na auto nalijepit naljepnicu, jer je vlasništvo leasinga, ali baka ima kartu koja se izdaje na njeno ime i koja se onda može metnut s unutrašnje strane - što je isto apsurd, jer ona ne mora uopće biti samnom u autu, a ja to mogu nakeljit i parkirat se di hoću

Zaboravili smo i ok, ja ću to riješit!
Ono što meni nije jasno je kako može grad samo tako odlučit šta je njihova površina? Pa nismo u feudalizmu da može kmetu uzet šta hoće
Imamo gruntovne i katastarske urede i knjige i jako lijepo piše šta je čije vlasništvo.

A metati u isti koš situaciju da ti policija može doć' i dignut auto di hoće i njihovo izlaženje na uviđaj kad ih pozoveš u slučaju sudara je totalna nebuloza!
Policija ti ni u kuću ne može ući bez naloga ili ako ih ti dobrovoljno ne pustiš, ali ćeš ih u slučaju provale pozvati na uviđaj, je l tako?
Kaj to onda znači?
Da ukoliko mogu ući u kuću za vrijeme uviđaja bez naloga, da si mogu onda uzeti za pravo da ti se prešetavaju po kući ko po kolodvoru?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom